Gada deklarāciju un nodokļu atskaišu sastādīšana, saimnieciskās darbības žurnāla aizpildīšana

Darbojoties grāmatvedības pakalpojumu tirgū kopš 2004. gada, mūsu uzņēmumam ir izdevies izveidot ciešu sadarbību ar desmitiem fizisku personu. Fizisku personu nodokļu un dokumentācijas kārtošanas jautājumiem ir vairākas īpatnības, tāpēc grāmatvedības kārtošanu šādos gadījumos būtu jāuztic profesionāļiem, kas praksē pārzina šādu klientu nodokļu aprēķina un saimnieciskās darbības nianses.

Fiziskām personām, kuras veic saimniecisko darbību un gūst no tās ienākumus, ir pienākumi grāmatvedības un nodokļu uzskaites jomās. Ne visi zina, kā pareizi tos izpildīt. Taču Jums nevajadzēs šīs zināšanas, ja tiks pasūtīta grāmatvedības apkalpošana pie kompānijas SIA “BKB Birojs” speciālistiem. No 2004.gada mēs konsultējam klientus, aizpildām nodokļu deklarācijas, sniedzam citus pakalpojumus un šajā laikā esam guvuši lielu pieredzi dotajā jomā.

Mūsu grāmatvedības pakalpojumi fiziskām personām

Sazinoties ar mums, Jūs varat rēķināties ar kompleksu pieeju un visu darbu kvalitatīvu izpildi grāmatvedības jomā. Pakalpojumu saraksts, kurus mēs sniedzam fiziskām personām, ietver:

 • Pieejamu un izsmeļošu konsultāciju jautājumos, kuri ir saistīti ar grāmatvedību un nodokļu uzskaiti.
 • Žurnāla uzturēšanu, kurā tiek uzskaitīti darbības ieņēmumi un izdevumi (šis pakalpojumus ir interesants tieši pašnodarbinātajiem).
 • Nodokļu konsultācijas, nodokļu aprēķināšana un optimizācija, kurus būs jāsamaksā budžetā, informēšana par to maksāšanas termiņiem un kārtību.
 • Atskaites par kapitāla pieaugumu.
 • Deklarāciju un pārskatu sastādīšana.
 • Gada deklarācijaun tai pievienoto dokumentu noformēšana.
 • Klientu interešu pārstāvība Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienestā un citās institūcijās, ar kurām jāsadarbojas grāmatvedības un nodokļu uzskaites gaitā.
 • Konsultēšana juridiskās personas izveides lietderības jautājumos. Firmas reģistrācijas nepieciešamība var rasties, piemēram, palielinot fiziskās personas saimnieciskās darbības apjomus.

Tas vēl nav viss saraksts, par mūsu grāmatvedības pakalpojumiem fiziskām personām. Mēs ņemsim vērā Jūsu darba specifiku, tad ieteiksim un izpildīsim tās operācijas, kuras nepieciešamas tieši Jums.

Attālinātās grāmatvedības apkalpošanas priekšrocības

Mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus fiziskām personām attālināti – pēc ārpakalpojuma shēmas. Viens no galvenajiem šādas pieejas plusiem ir tas, ka atbildību par uzskaiti uzņemas profesionāļi. Tas fiziskai personai dod:

 • Iespēju ietaupīt laiku un iztērēt to savas saimnieciskās darbības vajadzībām.
 • Pārliecību par to, ka visi normatīvie akti, reglamentējoši grāmatvedību, tiks ievēroti.
 • Pilnīgu mieru, garantiju, ka nebūs soda sankciju un citas atbildības, kuru var piemērot par kļūdām grāmatvedības uzskaitē.

Klients, kurš pasūta grāmatvedības apkalpošanu, tiek atbrīvots no vajadzības iegādāties, uzstādīt un konfigurēt speciālās programmas. Ar tām strādās kompānijas profesionāļi. Viss, kas vajadzīgs pasūtītājam – dators vai cita ierīce, ar pieslēgumu Internetam.

Attālināta grāmatvedības apkalpošana, ārpakalpojumi, ļauj uzlabot saimnieciskās darbības finanšu rādītājus. Kvalificēti speciālisti var ieteikt veidus, kā optimizēt nodokļus un samazināt nodokļu slodzi pašnodarbinātajam vai individuālam uzņēmējam.

Daži iemesli, kāpēc jāpasūta grāmatvedības apkalpošana pie mums

Speciālisti, kuri ir mūsu darbinieku štatā, pilnībā pārzin grāmatvedības uzskaiti un efektīvi to izmanto. Viņi darbojas kopā ar ekonomistiem, programmētājiem, juristiem, citu profesiju pārstāvjiem, kuri ietilpst mūsu komandā. Sadarbojoties ar mums, Jūs pārliecināsieties par attālinātās apkalpošanas augsto kvalitāti.

Slēdzot līgumus, mēs uzņemamies materiālo atbildību par grāmatvedības un nodokļu uzskaites kļūdām. Lai nestu šo atbildību, mēs esam noslēguši vienošanos ar apdrošināšanas kompāniju. Mūsu topošajiem klientiem būtu lietderīgi zināt: pa visiem šiem gadiem, kopš mēs strādājam, nav noticis neviens apdrošināšanas gadījums.

Kompānija SIA “BKB Birojs” sniedz grāmatvedības pakalpojumus fiziskām personām kopš 2004.gada. Pa šo laiku, mēs organizējām ciešu sadarbību ar desmitiem klientu, daudzi no kuriem atnāca pie mums pēc savu draugu un paziņu ieteikuma. Priecāsimies redzēt arī Jūs mūsu pasūtītāju rindās!