Interešu pārstāvēšana VID, tiesu iestādēs un citās Latvijas Republikas valsts iestādēs

Diplomātija un kompetence – tās ir divas galvenās komponentes, no kurām tiešā veidā ir atkarīgi panākumi, kārtojot lietas jebkurā valsts iestādē. Mūsu grāmatvežu un juristu arsenālā ir gadu laikā izstrādātas shēmas, kas ļauj efektīvi atrisināt pat vissarežģītākos jautājumus un strīdus fizisku personu saskarsmē ar valsts iestādēm.

SIA “BKB Birojs” darbiniekiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze darbā ar Latvijas Republikas valsts iestādēm un tie ir gatavi uzņemties fizisko personu interešu pārstāvību tiesu iestādēs, nodokļu dienestā, kā arī citās valsts institūcijās. Atšķirībā no kompānijām un uzņēmumiem, kuru štatā parasti ir juristi un grāmatveži, vairumam fizisko personu nav pieredzes saskarsmē ar nodokļu administrācijas un citām valsts iestādēm. Profesionāļu palīdzība ļauj ne tikai ietaupīt laiku, bet arī sasniegt vēlamo rezultātu ar minimāliem tēriņiem.

Vai Jums stāv priekšā sazināšanās ar nodokļu dienesta pārstāvjiem? Mūsu darbinieki parūpēsies par visiem jautājumiem, līdz pat vissarežģītākajām un visstrīdīgākajām situācijām. Pakalpojumu skaitā ir nodokļu pārmaksas atgriešana fiziskām personām (vai to izmantošana citu nodokļu samaksai), pieteikumu un citu dokumentu sagatavošana un iesniegšana Valsts ieņēmumu dienestā. Turklāt mēs vienmēr esam gatavi sniegt vispusīgu palīdzību revīzijas procesā.