Kompānija “BKB Birojs” jau ir paspējusi sevi pozitīvi apliecināt, jo sniedz vienīgi kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus. Mēs esam guvuši lielu pieredzi grāmatvedības darba jomā un tāpēc spējam šos pakalpojumus un visas uzkrātā zināšanas piedāvāt saviem klientiem. Mūsu klienti ir uzņēmumi ar dažādas darbības jomām, īpašuma formām, ekonomiku un dažādām nodokļu apmaksas sistēmām. Tā kā visiem mūsu darbiniekiem ir liela darba pieredze, augsta kvalifikācija un gūti zināmi panākumi reālajā sektorā, tas mums sniedz iespēju lieliski izprast klientu uzņēmējdarbības vajadzības un palīdzēt viņiem paaugstināt darba ražīgumu un mazināt riskus.

Kāpēc uzņēmumiem ir vajadzīgi citu organizāciju pakalpojumi?

Patiesībā viss ir vienkārši, un tas ir viens no labākajiem un efektīvākajiem veidiem optimizēt uzņēmuma darbību. Pašlaik aizvien vairāk organizāciju, uzņēmumu un individuālo uzņēmēju izvēlas specializētas kompānijas, kuras nodarbojas ar pārskatu sastādīšanu un iesniegšanu, grāmatvedības uzskaiti. Pats galvenais ir pareiza kompānijas izvēle, kurai grāmatvedība nenozīmē tukšus solījumus. Ja Jums ir vajadzīgi kvalitatīvi grāmatvedības pakalpojumi, mūsu uzņēmuma “BKB Birojs” speciālisti ir Jūsu rīcībā. Jūs esat nonākuši pareizajā adresē.

Mūsu kompānija sniedz nepieciešamo grāmatvedības apkalpošanu tieši tajā formātā, kādā Jums tā ir vajadzīga:

  • Grāmatvedības pavadība jebkuram uzņēmumam. Jūs izvēlaties optimālu sadarbības variantu un visi nosacījumi tiek ietverti līgumā.
  • Grāmatvedības vadības nosacījumi. Tāds pakalpojums, kā attālinātā grāmatvedība gūst aizvien lielāku popularitāti. Darba izpildes termiņi un apjomi tiek noteikti līgumā. Pastāv iespēja nodot pilnīgu vai daļēju grāmatvedības darbu izpildi. Attālinātā grāmatvedība ir ievērojami izdevīgāka par štatu, jo tās speciālistiem nav vajadzīga atvaļinājuma piešķiršana, slimības lapas apmaksa un nav jāsedz darba vietas organizēšanas izdevumi.
  • Nulles pārskati. Ir svarīgi zināt, ka nulles pārskats ir veidojams pat tajā gadījumā, ja uzņēmums vai individuālais uzņēmējs neveic savas darbības. Ja Jūs izmantosies mūsu grāmatvedības pakalpojumus, spēsiet izvairīties no soda sankcijām.

Ja Jūs noslēgsiet līgumu ar mūsu kompāniju “BKB Birojs”, Jūs saņemsiet kvalitatīvus un pieejamus grāmatvedības pakalpojumus, ko sniedz augstas klases pieredzējuši speciālisti.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS