Pirmās kompānijas, kuras piedāvāja grāmatvedības pakalpojumus juridiskām personām, Latvijas tirgū parādījās 2000-šo gadu sākumā. Šāds darbības virziens pie mums atnāca no rietumu valstīm, kur tas attīstās jau desmitiem gadu.

Attīstītās valstīs, kā ASV un ES, uz ārpakalpojumu grāmatvedības apkalpošanu, savu grāmatvedību jau ir nosūtījuši vairāk nekā 85%  MVB sektora pārstāvju.

Protams, svarīgi ir adekvāti novērtēt trešās puses grāmatvedības apkalpošanas potenciālu un iespējamos riskus, kā arī saprast, vai ārpakalpojums būs izdevīgs tieši Jums. Kompānijas BKB Birojs speciālisti pastāstīs, kādas priekšrocības var iegūt, nododot uzņēmuma grāmatvedības vadīšanu ārpakalpojumiem.

Kāpēc ir izdevīgi, ja grāmatvedības pakalpojumi tiks pasūtīti profilās kompānijās

Pilnīga vai daļēja grāmatvedības lietu nodošana ārpakalpojumiem ļaus ietaupīt līdzekļus grāmatveža (vai veselas nodaļas) uzturēšanai kompānijas štatā, kā arī optimizēt daudzus izdevumus. Taču, tā nav vienīgā priekšrocība šādam risinājumam! Ir arī citas:

  1. Grāmatvedības apkalpošanas stabili augstā kvalitāte. Tirgus konkurence liek kompānijām sniegt cienīgu servisu, rūpīgi izvēlēties kadrus, sekot līdzi darbinieku apmācībai un kvalifikācijas līmeņa celšanai. Tas noteikti atspoguļosies uz pakalpojumu galarezultāta spektra un līmeņa.
  2. Materiālā atbildība. Jūs pārstāsiet uztraukties par grāmatvedības kļūdām, jo pamatojoties uz tipveida apkalpošanas līgumu, par jebkādām nepilnībām, kļūdām atskaitēs un dokumentu pārvaldībā, finansiālo atbildību uzņemas ārpakalpojuma sniedzējs. Kompānija BKB Birojs pilnā apmērā atlīdzinās zaudējumus, ja tādi būs: apmaksās soda sankcijas, kavējuma naudu, ko aprēķinās nodokļu organizācijas. Arī tas liek atbildīgi izturēties pret pakalpojuma kvalitāti.
  3. Papildus speciālistu piesaistīšana. Grāmatvedības apkalpošana bieži prasa konsultācijas ar ekonomistiem, programmētājiem, speciālistiem jurisprudences jomā. Pateicoties regulārām konsultācijām, BKB Birojs nodrošina sarežģītu un dažkārt nestandarta uzdevumu risināšanu.
  4. Cilvēciskā faktora samazināšana līdz minimumam. Štata grāmatveži nereti ir spiesti ņemt darba nespējas lapu, aiziet atvaļinājumā. Taču kompānijai ir jāturpina strādāt ar dokumentiem, sagatavot pārskatus, piedalīties nodokļu pārbaudēs. Sazināšanās ar ārpakalpojuma sniedzēju izslēdz iespēju par grāmatveža prombūtni. Nepieciešamības gadījumā to aizstās cits kompānijas BKB Birojs darbinieks. Kompānija ne vienu dienu nepaliks bez apkalpošanas!

BKB Birojs – tā ir aizsardzība pret iespējamajiem riskiem, pastāvīga klātbūtne, līdzekļu ekonomija un sekošana Jūsu interesēm atbilstoši līgumam - jebkurā laikā!

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS