Kad bizness tikai vēl sāk attīstīties, uzņēmējam ir īpaši svarīgi nodrošināt kompetentu, nepārtrauktu un maksimāli precīzu grāmatvedības vadību. Jebkuras kļūdas un pārrēķināšanās šajā jautājumā nav pieļaujamas. Bieži biznesa īpašniekam iesaka pieprasīt grāmatvedības apkalpošanu trešās puses kompānijās.

BKB Birojs speciālisti bieži pievērš uzmanību šāda veida grāmatvedības vadīšanas izdevīgumam. Nelielam biznesam nav vajadzīga vesela grāmatvedības nodaļa. Dažreiz speciālista darba nepieciešamība ir periodiska dokumentu sastādīšana, iekļaušanās darbā tikai pārskatu sagatavošanas laikā un ne tikai. Turklāt svarīgi saprast, grāmatvedības ārpakalpojumi ir ar savu specifiku.

Grāmatvedības ārpakalpojumu īpatnības

  1. Jūs nepieņemat darbā konkrētu grāmatvedi. Kompānijā BKB Birojs Jūs pasūtat tikai pakalpojumu (vai pakalpojumu klāstu). Tas var būt kā pilns firmas ārpakalpojums, tā arī daļējs.
  2. Visas kompānijas, kuras nodrošinājumā ir grāmatvedība, saistības ir ierobežotas ar līgumu. Ja laiku pa laikam Jūs plānojat izmantot papildus pakalpojumus, tos būs jāapmaksā atsevišķi.
  3. Kompānijai, kuras nodrošinājumā būs grāmatvedības ārpakalpojumi, pamatotu darbību veikšanai būs nepieciešama primārā dokumentācija. Saskaņā ar līgumu klients to nodod patstāvīgi. No savas puses, BKB Birojs nodrošina pilnu saņemtās informācijas konfidencialitāti, garantē daudzpakāpju aizsardzību pret informācijas noplūdi.
  4. Štata grāmatveža klātbūtne neaizsargā kompāniju no iespējamajām kļūdām viņa darbā, kuras var novest pie daudzām soda sankcijām no nodokļu organizāciju puses. Turklāt speciālists nenes materiālo atbildību par trūkumiem savā darbā. Ja viņš uzrakstīs atlūgumu, uzņēmējs pats būs spiests izkļūt no esošajām problēmām. Grāmatvedības ārpakalpojumi ļauj aizsargāties no šādām situācijām. Saskaņā ar apkalpošanas līgumu, materiālo atbildību par darba rezultātiem uzņemas BKB Birojs.
  5. Ārpakalpojums garantē pakalpojuma nepārtrauktību. Grāmatvedības darba pārtraukšanas situācijas ir izslēgtas, kad nozīmētais firmas speciālists aiziet atvaļinājumā vai uzraksta atlūgumu – to automātiski aizstāj cits ārpakalpojumu kompānijas darbinieks.

Pirms līguma slēgšanas par pakalpojumu sniegšanu, obligāti jāizpēta tie punkti, kuri attiecas uz kompānijas atbildību, tās saistībām. Jūs varat pieprasīt BKB Birojā tipveida līgumu, lai savlaicīgi ar visu iepazītos!

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS