Grāmatvedības ārpakalpojumi un nodokļu konsultācijas juridiskām un fiziskām personām

Nodokļu sistēmas shēmas Latvijā ir sarežģītas un pretrunīgas. Katra jautājuma izlemšanai ir jāzvana uz desmitiem tālruņu numuriem un ilgi jāgaida rindā nodokļu dienesta ēkā. Nodokļu sistēmas īpatnību zināšanas ļauj ietaupīt laiku un naudu, taču kur šīs zināšanas lai ņem? Vispiemērotākais variants juridiskām personām – noslēgt līgumu par gramatvedības ārpakalpojumiem. Bet fiziskām personām būtu lietderīgi saņemt konsultācijas nodokļu un sociālo iemaksu jautājumos.

Grāmatvedības pakalpojumi juridiskām personām

Grāmatvedības ārpakalpojumi samazinās grāmatvedības slodzi un atbrīvos no nepieciešamības pieņemt darbā grāmatvedi un ciest papildus izmaksas sakarā ar to. BKB Birojs darbinieki palīdzēs sastādīt gada deklarācijas un paskaidros, kā optimizēt izmaksas. Tāpat sniegs šādus pakalpojumus:

  • Grāmatvedībaun gada pārskata sastādīšana.
  • Atskaites veidlapas aizpildīšana.
  • Informatīvais atbalsts reģistrējot juridiskās personas.

Nodokļu konsultācijas fiziskām personām un individuālajiem uzņēmējiem

Uzņēmēji iesācēji bieži atsakās no darbinieku pieņemšanas darbā, naudas taupīšanas nolūkos. Slikti ir tas, ka individuālais uzņēmējs, kurš bieži vien neorientējas likumdošanā, ir spiests izpildīt nepazīstamu darbu. Grāmatvedības ārpakalpojumi – tas ir acīmredzams problēmas risinājums, taču dažos gadījumos (piemēram, ja nav algotu darbinieku un neliela dokumentu aprite), būtu lietderīgi pasūtīt nodokļu konsultācijas pie ārpakalpojumu kompānijas darbiniekiem. BKB Birojs darbinieki risinās šādus jautājumus:

  • Izvēlēsies piemērotu nodokļu sistēmu.
  • Aizpildīs ienākumu deklarācijas.
  • Paskaidros, kā un vai ir iespējams saņemt ienākuma nodokļa pārmaksu.

Mēs atbrīvojam klientus no atskaišu sagatavošanas un citām raizēm, lai dotu iespēju viņiem koncentrēties uz svarīgāku problēmu risināšanu. Izmantojiet kompānijas BKB Birojs pakalpojumus – un nodokļu likumdošana vairs nebūs neatrisināma problēma.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS