Finanšu analīze, vadības pārskati, nodokļu konsultācijas

Dodot priekšroku kompleksai sadarbībai ar mūsu klientiem, mēs operatīvi un profesionāli risinām visus grāmatvedības un juridiskos jautājumus. Tieši tādēļ “BKB Birojs” piedāvā desmitiem dažādu pakalpojumu, kas ir orientēti gan uz jaunajiem uzņēmējiem, gan uz sevi jau apliecinājušām lielām organizācijām (ieskaitot starptautisko uzņēmumu filiāles).

Neatkarīgi no darbinieku skaita Jūsu uzņēmuma štatā un to kvalifikācijas līmeņa, agrāk vai vēlāk rodas situācijas, kad nepieciešama konsultācija vai tieša palīdzība no šaura profila speciālistiem. SIA “BKB Birojs” komandā strādā augsti kvalificēti dažādu profilu darbinieki, kā arī speciālisti, kas pārzina grāmatvedības un nodokļu uzskaites nianses Latvijā.

Mēs vienmēr esam gatavi konsultēt Jūs par jebkuriem ar grāmatvedību un nodokļiem saistītiem jautājumiem, palīdzēt risināt sarežģītas un strīdīgas situācijas. Ja nepieciešams, Jūs varat pasūtīt gada pārskata audita vai revīzijas pakalpojumus, vadības un finanšu pārskatu sagatavošanas pakalpojumus. Iespējams veikt arī izvērstu Jūsu uzņēmuma darbības finanšu analīzi.

Mēs sniedzam visaptverošu palīdzību starptautiskiem uzņēmumiem, kas atver filiāles Latvijā, kā arī sniedzam atbalstu jaunajiem uzņēmējiem (ieskaitot nodokļu konsultācijas). Pieprasītu juridisko pakalpojumu lokā ir arī interešu pārstāvēšana tiesu iestādēs.

Ja nepieciešams, palīdzēsim veikt izmaiņas uzņēmuma statūtos.