Grāmatvedības atbalsts, nodokļu deklarāciju sastādīšana, gada pārskatu audits un revīzija

Pilna spektra grāmatvedības ārpakalpojumi uzņēmumiem ir SIA “BKB Birojs” galvenā specializācija. Balstoties uz vairāk nekā 15 gadu pieredzi grāmatvedības nozarē, mēs šodien veiksmīgi sadarbojamies gan ar Latvijas uzņēmumiem neatkarīgi no to darbības jomas, gan ar starptautiskiem uzņēmumiem, kas atver savas pārstāvniecības Latvijā.

Grāmatvedības atbalsts juridiskām personām ietver desmitiem dažādu pakalpojumu, sākot no sākotnējās dokumentācijas pārbaudes un finanšu darījumu optimizēšanas uzņēmumā, līdz gada pārskatu sastādīšanai un iesniegšanai attiecīgajās iestādēs. Mūsu kompetentie grāmatveži veic maksājuma uzdevumu apstrādi, algu aprēķinus, iekšējo dokumentu (aktu, rīkojumu) sagatavošanu, kā arī citus ikdienas darbus. Šī pieeja ļauj mūsu apkalpotā uzņēmuma vadībai ietaupīt laiku, ļaujot koncentrējoties uz savu biznesa stratēģiju izstrādi un ieviešanu.

Nodokļu atskaišu un deklarāciju sagatavošana un iesniegšana valsts iestādēs (Valsts ieņēmumu dienestā, Latvijas Bankā, Centrālās statistikas pārvaldē), gada pārskata iesniegšana zvērinātam revidentam. Visi grāmatvedības pakalpojumi tiek sniegti, stingri ievērojot starptautiskos standartus un Latvijas Republikas likumus.