Interešu pārstāvēšana valsts iestādēs, sadarbošanās ar Valsts ieņēmumu dienestu

Mēs palīdzam ietaupīt klientu laiku un esam gatavi uzņemties juridisko personu interešu pārstāvēšanu visās valsts iestādēs, ar kurām jāsadarbojas, veicot uzņēmējdarbību Latvijā. Mūsu grāmatveži pārzina nianses saskarsmē ar valsts iestādēm: vēršoties pie “BKB Birojs”, Jūs varat paļauties uz ātru un efektīvu risinājuma atrašanu jebkuriem jautājumiem un strīdiem neatkarīgi no to sarežģītības.

Viens no visgrūtākajiem aspektiem jebkuram biznesam, neatkarīgi no tā darbības veida, formāta un apjoma, ir sadarbība ar nodokļu administrācijas iestādēm un citām valsts institūcijām. Uzticot šādu jautājumu risināšanu profesionāļiem, Jums ir iespēja ne tikai ietaupīt laiku un nervus, bet arī izvairīties no iespējamām kļūdām, kas bieži noved pie nopietnu soda sankciju piemērošanas.

Mūsu speciālisti uzņemsies saziņu ar nodokļu dienesta darbiniekiem (ieskaitot piedalīšanos pārbaudēs), nodrošinās iepriekš pārmaksāto nodokļu atmaksu vai to izmantošanu citu nodokļu un nodevu segšanai. Citu pakalpojumu skaitā ietilpst pārskatu sagatavošana un iesniegšana Centrālajai statistikas pārvaldei, kā arī Latvijas Bankai. Iespējama arī klientu interešu profesionāla pārstāvēšana tiesās un Latvijas Republikas valsts iestādēs.