Attālinātās grāmatvedības priekšrocības salīdzinājumā ar štata speciālistu nodarbināšanu Katra firma neatkarīgi no tās darbības jomas, būtu tā juridiskā organizācija, kompānija plastikāta durvju ražošanā vai lielais rūpniecības cehs, neiztiek bez grāmatveža palīdzības, jo šis darbinieks kontrolē visu darbības finanšu pusi.

Grāmatvedība ir obligāta komponente katras kompānijas darbā neatkarīgi no tās lieluma un finanšu apgrozījuma apjoma.

Grāmatvedības pakalpojumi – tas ir dažādu procesu komplekss, kurā ietilpst grāmatvedības uzskaites kārtošana, grāmatvedības atbalsts. Tāpat procedūru kopumā ir iekļauta dažādu finanšu pārskatu sagatavošana noteiktām institūcijām, kontrole un pārdomāts naudas sadalījums, kā arī citi darbi.

Kuru izvēlēties – štata grāmatvedī vai ārpakalpojumu organizācijas darbinieku?

Arvien biežāk lielo uzņēmumu īpašnieki atdod priekšroku grāmatvedības pakalpojumu pasūtīšanai Rīgā. Apkalpošanu var pasūtīt gan ārpakalpojuma režīmā, tas ir, attālināti. Kā rāda prakse, sadarbība ar šādām kompānijām – tas ir pareizs risinājums salīdzinājumā ar speciālistu štata vai arī pat viena štata grāmatveža uzturēšanu. Štata darbiniekam būs nepieciešams:

  • ierīkot darba vietu,
  • nodrošināt datoru,
  • piešķirt līdzekļus regulārai kvalifikācijas paaugstināšanai,
  • apmaksāt darba nespējas lapas, atvaļinājumu utml.

Ja grāmatvedības pakalpojumi tiek pasūtīti profesionālajām firmām, juridiskā persona pasargā sevi no iespējamām problēmām, kuras ir izskaidrojamas ar cilvēkfaktora ietekmi. Jo štata darbinieks var saslimt pašā nepiemērotākajā laikā, pat svarīga pārskata sagatavošanas periodā; viņš var pieprasīt samaksas paaugstinājumu par savu darbu. Tāpat mēdz būt gadījumi, uzņēmumā notiek vērtīgas informācijas noplūde – bieži vien štata darbinieku vainas dēļ. No visa tā var izvairīties, pievēršoties kompetento ārspeciālistu pakalpojumiem.

Savukārt grāmatvedības firmas vienmēr dod garantiju sniedzamajam pakalpojumam, apdrošinot jūs noteikto problēmu rašanās gadījumiem. Pat ja uzraugošās institūcijas atklās finanšu dokumentos neatbilstības un izrakstīs naudas sodu, šo jautājumu risinās ārpakalpojuma kompānijas darbinieki, ja vien tas ir atrunāts līgumā. Profilēto grāmatvedības kompāniju štatā ir tikai kompetenti speciālisti, kuri perfekti pārzina darba īpatnības, kā arī saistošos Latvijas normatīvos aktus. Viņi profesionāli izpilda uzņemtās darba saistības, kā arī veiksmīgi tiek galā ar jebkura sarežģītības līmeņa uzdevumiem.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS