BKB Birojs – grāmatvedības firma, kura darbojas kopš 2004.gada, kas sadarbojas ar fiziskām un juridiskām personām. Vairāk nekā 120 dažāda mēroga un darbības jomas uzņēmumi jau ir novērtējuši sadarbības priekšrocības ar mums. Tagad to varat izdarīt arī Jūs.

Mēs sniedzam grāmatvedības konsultācijas un nodrošinām pilnvērtīgu grāmatvedību. Jūsu rīcībā ir profesionāļu komanda, ar lielu pieredzi grāmatvedības jomā, kura darbojas atbilstoši Latvijas likumdošanai.

BKB Birojs grāmatvedības pakalpojumi: izvēles priekšrocības

Mēs piedāvājam ārpakalpojuma formāta grāmatvedības pakalpojumus Rīgā. Šai pieejai ir daudzas priekšrocības – tās ir:

  • Ekonomija. Jums nevajadzēs nodarboties ar grāmatveža darba vietas iekārtošanu, iegādāties datoru un programmatūru, kancelejas preces, grāmatvedības programmas un licences. Turklāt, Jums nebūs jāapmaksā darba nespējas lapa vai grāmatveža atvaļinājums, bet ikmēneša samaksa par BKB Birojs grāmatvedības pakalpojumiem ir būtiski mazāka par štata speciālista darba algu.

  • Ērtības. Jūs varat būt droši, ka nepaliksiet bez darbinieka visatbildīgākajā momentā. Štata grāmatvedis var saslimt, aiziet atvaļinājumā. Ārpakalpojuma gadījumā, Jūsu labā darbosies vesela speciālistu komanda, un ja kāds saslims, viņa vietu ieņems cits grāmatvedis, ne mazāk profesionāls un pieredzējis.

  • Garantijas. Viss mūsu kompānijas grāmatvedības darbs ir apdrošināts: gadījumā, ja mūsu speciālistu vainas dēļ Jūs gūsiet finansiālus zaudējumus, tos segs apdrošināšanas kompānija. Jūs absolūti ne ar ko neriskējat.

Mēs jau sen darbojamies Rīgā, zinām visas Latvijas likumdošanas nianses un esam gatavi risināt jebkuras sarežģītības uzdevumus. Organizējot Jūsu kompānijas filiāli Latvijā ir nepieciešama konsultācija? Meklējat profesionāļu komandu, kura uzņemsies Jūsu firmas grāmatvedību pilnā apmērā? Nepieciešama palīdzība Jūsu štata grāmatvedim pirms svarīgas pārbaudes no nodokļu organizāciju puses? Katrā no šiem gadījumiem un vēl daudzos simtos citu, Jūs varat droši sazināties ar mums – un saņemt to, kas Jums nepieciešams: augstu servisa līmeni, individuālu pieeju, nevainojama darba garantiju, pieejamas cenas. Gaidām Jūs!

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS