Grāmatvedības pārskati – pamata datu avots gan organizācijas iekšējiem lietotājiem (vadītājiem, biznesa īpašniekiem), gan arī ārējiem (pārbaudošām organizācijām, partneriem, investoriem). Gada deklarācija – kā nobeiguma dokuments, ļauj gūt priekšstatu par biznesa perspektīvām, par kompānijas panākumiem šobrīd.

Gada pārskata sagatavošana – process ilgstošs un diezgan sarežģīts. Nepieciešams sagatavot pārskatu par organizācijas finanšu rezultātiem, bilanci, kā arī pielikumus kapitāla izmaiņu, naudas plūsmas pārskatiem. Darba ir daudz.

Situāciju pasliktina tas, ka nekompetenta gada pārskata sastādīšana var novest pie nopietniem naudas sodiem. Sodus var uzlikt arī par novēlotu finanšu pārskatu iesniegšanu revīzijas iestādēm. Lietuvas likumdošana grāmatvedības un nodokļu uzskaites jomā nav stabila – regulāri parādās grozījumi, jaunievedumi, par kuriem vajag uzzināt savlaicīgi, lai neciestu zaudējumus.

Gada deklarācija no BKB Birojs: kāpēc Jums vajadzētu sazināties ar mums

Jūs negribat, lai gada pārskata ierobežotā pārbaude kļūtu par izaicinājumu Jūsu biznesam? Sazinieties ar kompāniju BKB Birojs. BKB Birojs galvenais darbības virziens – firmu grāmatvedības apkalpošana. Mēs sadarbojamies ar organizācijām, kuras veic savu darbību visdažādākajās jomās, sākot ar pārtikas produktu ražošanu un pārdošanu, beidzot ar būvniecības nozari.

Mūsu speciālisti vienmēr uzmanīgi seko līdzi visām izmaiņām Lietuvas likumdošanā, attiecībā uz grāmatvedību un nodokļu uzskaiti, tāpēc Jūs varēsiet būt pārliecināti, ka mūsu sastādītā gada deklarācija būs pilnībā atbilstoša valsts likumdošanas prasībām.

Mūsu kompānijas veiktā gada pārskata sastādīšana ietver revīziju, vadības atskaites noformēšanu, ienākumu un naudas plūsmas pārskatus, bilanci, izmaiņas kapitālā, finanšu pārskatu pielikumu sastādīšanu.

Jūs vienmēr varat sazināties ar mūsu konsultantiem, ja radīsies kādi jautājumi, šaubas – speciālists izstāstīs, kādus uzdevumus mēs esam gatavi izpildīt, kādus rezultātus iegūsiet kopīgā darba rezultātā. Mēs Jūs gaidām!

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS