grāmatvedības konsultācijas

Ārpakalpojumi tiek uzskatīti par efektīvu veidu, kas ļauj optimizēt esošās grāmatvedības izmaksas. Ja agrāk grāmatvedības ārpakalpojumi tika aplūkoti tikai no pilna laika grāmatvežu izmaksu samazināšanas viedokļa, tad tagad šis pakalpojums tiek izmantots konkurences priekšrocību nodrošināšanai un finanšu risku samazināšanai. Turklāt profesionāli grāmatvedības pakalpojumi Rīgā palīdz īpašniekiem koncentrēties uz sava uzņēmuma pamatdarbību.

Ārpakalpojumi – tas ir mehānisms, kas ietver kvalificētu darbinieku pakalpojumus. Stingra visu grāmatvedības posmu iekšējā kontrole novērš jebkādas kļūdas. Pāreja uz ārpakalpojumu izmantošanu atbrīvo uzņēmumus no nepieciešamības pieņemt darbā grāmatvedi un palīgus.

Grāmatvedības uzņēmuma pakalpojumu lietotājs vienmēr skaidri zina, kādu pakalpojumu un kādā apjomā pasūtījis, kāda ir cena un kāds būs rezultāts.

Ko piedāvā SIA ”BKB Birojs”

Ar grāmatvedības ārpakalpojumiem mēs nodarbojamies jau 15 gadus. Mums ir profesionāļu komanda, kuriem ir liela praktiskā pieredze, viņi spēj veikt jebkuras sarežģītības pakāpes uzdevumus. Viņi lieliski orientējas dažādās jomās - mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, celtniecībā, nekustamo īpašumu tirdzniecībā, auto remontā, kravu pārvadājumos u.c. Mēs garantējam saviem klientiem civiltiesisko atbildību par iespējamām kļūdām. Mūsu darbība ir apdrošināta, bet tas kalpo kā papildus garantija.

SIA BKB Birojs ir profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā licence, kas izsniegta Valsts ieņēmumu dienestā.

Grāmatvedības pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem – darbības veida, darbinieku skaita, vai uzņēmumam ir nepieciešamas papildus atskaites, kā arī no citiem faktoriem. Pastāvīgajiem klientiem ir pieejamas atlaides. Strādājam uz līguma pamata, kurā tiek atspoguļoti sadarbības nosacījumi un cenas.

Ja Jums nepieciešamas grāmatvedības konsultācijas, tad droši zvaniet mums. Jūs nekavējoties saņemsiet izsmeļošas atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem. Sniedzam gan mutiskas, gan rakstiskas konsultācijas. Jūs varat izvēlēties piemērotāko sadarbības variantu, ņemot vērā savu budžetu.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS