Grāmatvedības ārpakalpojumi: jauna pieeja uzņēmējdarbības organizēšanā

Neviena uzņēmējdarbība nespēj izdzīvot bez efektīvas finanšu vadības sistēmas. Pašlaik grāmatvedības ārpakalpojumi var būt kāds no to modeļiem, ko izvēlas biznesa īpašnieks, lai veidotu pamatu efektīvai finanšu vadībai.

Pastāv dažādi grāmatvedības pakalpojumu modeļi, un katram no tiem piemīt savi plusi un mīnusi. Praksē notiek sekojošais: panākumi nav aiz kalniem, ja cilvēks ir spējis izvēlēties vispiemērotākos grāmatvedības pakalpojumus.

Mūsdienīgu pieeju uzņēmējdarbības visoptimālākās produktivitātes nodrošināšanai jums piedāvā kompānija “BKB Birojs”. Pie mums jūs varat pasūtīt:

  • Grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības ārpakalpojumi;
  • Audits;
  • Attālinātā grāmatvedība (autsorsings) u.c.

Ja pamēģina iedalīt grāmatvedības pakalpojumus divos tipos, tad mēs iegūstam sekojošu kvalifikāciju:

  • vecā labā grāmatvedības uzskaite ar rokām – izmantojot kalkulatoru, pildspalvu un papīru;
  • automatizēta grāmatvedība.

Ar rokām veikta grāmatvedība paredz, ka visi aprēķini tiek veikti rakstiski, tajā pat laikā automatizētā pieeja ļauj maksimāli izmantot datora izmantošanas iespējas: programmnodrošinājums uzņemas risināt visus jautājumus saistībā ar grāmatvedības uzskaiti un nodrošina kvalitatīvu rezultātu.

Kad jums ir nepieciešami automatizētie grāmatvedības pakalpojumi?

Ja jūsu uzņēmuma štats ir neliels un ietver divus līdz piecus cilvēkus, visticamāk, jums nav vajadzīgi automatizētās grāmatvedības uzskaites pakalpojumi. Taču viss var mainīties, ja jūsu biznesa darbība sāks paplašināties. Jūs piekritīsiet, ka, nepasūtot auditu un nevēršoties pēc profesionālu grāmatvežu palīdzības, ir grūti pārzināt finansiālos jautājumus.

Automatizētajiem grāmatvedības pakalpojumiem piemīt daudz priekšrocību. Piemēram, programma var strādāt ar lielu cilvēku skaitu no dažādām nodaļām. Programmnodrošinājums – tas ir ātri un droši salīdzinājumā ar grāmatvedības uzskaiti, kas tiek veikta ar rokām. Bez tam, automatizētā grāmatvedības uzskaite nodrošina vienkāršu risinājumu finanšu ierakstu glabāšanā.

Jebkurš uzņēmums spēj atbrīvoties no nodokļu aprēķinu un grāmatvedības darba veikšanas ar rokām, ja izlemj vērsties pēc palīdzības “BKB Birojs”. Mūsu programmnodrošinājums, kā arī darbinieku augstā kvalifikācija un pieredze spēj īstenot pat vissarežģītākos jūsu uzņēmējdarbības aprēķinus minimālos termiņos.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS