Grāmatvedības un nodokļu uzskaites revīzija – populārs analītisks pakalpojums, kuru pasūta, lai identificētu grāmatvedības un nodokļu uzskaites reālo stāvokli.

Tā palīdz atrast trūkumus atskaišu dokumentos, detalizēt vadības lēmumu taktiku, novērtēt grāmatvedības darbinieku profesionālismu, novērst soda naudas uzrēķinu no nodokļu instancēm, u.c.

Šeit noteikti ir nepieciešamas grāmatvedības konsultācijas, kuras palīdzēs izlabot konstatētos trūkumus un pretrunas. Slēdzieni par ārējo revīziju tiek nosūtīti attiecīgajām kontrolējošām instancēm, un kļūdu konstatēšanas gadījumā uzņēmumam tiek uzlikts naudas sods. Bet pasūtot pārbaudi pie profesionāļiem, Jums norādīs uz nepieciešamajiem operatīvajiem grozījumiem, kuri turpmāk ļaus izvairīties no naudas sodiem. Turklāt, šāda pārbaude nodrošina kompānijas tekošos vadības uzdevumus.

Pamatojoties uz revīzijas slēdzieniem, var pieņemt kompetentus un pamatotus lēmumus, nopietnu soļu veikšanai. Tādus kā:

  • Grāmatvedības un nodokļu uzskaites grozījumu veikšana.
  • Nepieciešamība atjaunot grāmatvedību.
  • Kompānijas likvidācijas lietderība.

Grāmatvedības pakalpojumi Rīgā

Ja Jums Latvijā ir nepieciešami kompetenti grāmatvedības pakalpojumi, izmantojiet SIA “BKB Birojs” pakalpojumus. Mūsu mērķis ir apmierināt visas mūsu klientu prasības. Mēs pievēršam uzmanību ikvienai detaļai, pārbaudot dokumentu plūsmu kompānijā, peļņas avotus, izdevumus, un vēl mēs novērtējam darbinieku kvalifikācijas līmeni.

Pirms direktora atlaišanas, ar mums bieži sazinās, grāmatvedības pārbaudes veikšanai, lai pārliecinātos par:

  • Dokumentu pārvaldības kompetenci firmā.
  • Dienesta pienākumu profesionālo izpildi.
  • Būtisku kļūdu neesamību, kuras varētu izraisīt negatīvus rezultātus.

Mēs palīdzam starptautiskām firmām atvērt pārstāvniecības Latvijā un iesācējiem uzņēmējiem uzsākt savu darbību. Pasūtot pie mums grāmatvedības pakalpojumus, Jūs gūsiet iespēju ieekonomēt firmas resursus. Štata darbiniekiem nepieciešams regulāri maksāt algas, atvaļinājuma naudu un veikt citas izmaksas. Pie mums strādā kompetenti grāmatveži, kuri kompetenti tiek galā ar jebkuras sarežģītības līmeņa revīziju.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS