Grāmatvedība ir ļoti svarīga pat nelielai kompānijai. Jo, tikai veicot stingru uzskaiti, var saprast, cik ienesīga ir kompānijas darbība.

Kāpēc ir vajadzīgs grāmatvedis?

Ilgu laiku grāmatvedis tika uzskatīts par vienu no svarīgākajiem kompānijas darbiniekiem. Īstenībā viņam bija pietiekami daudz pienākumu, kuri saistīti ar kompānijas finansēm:

  • Ienākumu un izdevumu kontrole, kā arī peļņas un izdevumu fiksēšana – tas ir ļoti svarīgi, lai noteiktu biznesa ienesīgumu un veidotu atskaites.
  • Darba algas izmaksa.
  • Regulāras atskaites atbilstošajām kontroles organizācijām.
  • Kompānijas finanšu stāvokļa analizēšana – cik pelnoša ir tās darbība.
  • Kompānijas darbības efektivitātes paaugstināšana – gadījumā, ja uzņēmuma darbība nonāk “mīnusos”, tieši grāmatvedis pirmais analizē situāciju, meklē izdevumu samazināšanas veidus, izvērtē darbības efektivitāti.

Protams, grāmatvedības apkalpošana ir vajadzīga arī šobrīd. Ir mainījusies tikai koncepcija. Tāpēc, aizvien vairāk kompāniju pasūta grāmatvedības pakalpojumus, tai pat laikā nepieņemot darbā atbilstošo darbinieku.

Pie kā vērsties?

Šobrīd ne visas kompānijas pieņem darbā grāmatvedi, kā štata darbinieku. Tam ir daudz iemeslu. Vēl jo vairāk – pastāv mūsdienīga alternatīva – grāmatvedības pakalpojumi no trešās puses kompānijām, ar kurām tiek noslēgts atbilstošs apkalpošanas līgums. Tajā ir detalizēti aprakstīti visi pienākumi, tādi kā: darba algas uzrēķini, savlaicīga pārskatu iesniegšana, nepilnību vai neprecīzu datu izlabošana.

Grāmatvedības firma “BKB Birojs” sniedz kompānijas darbības atbalstīšanas pakalpojumus jebkura etapā. Darbojoties šajā tirgus segmentā vairāk kā 15 gadus, esam ieguvuši milzīgu pieredzi – un tagad ar prieku palīdzēsim attīstīties kā pašmāju, tā arī ārzemju kompānijām.

Mūsu priekšrocības ir tieši bagātajā pieredzē un darbinieku kvalifikācijā. Nav svarīgi, kādi tieši grāmatvedības pakalpojumi Jums ir vajadzīgi – pārskata iesniegšana vai darbības analizēšana. Mēs sniedzam grāmatvedības konsultācijas neatkarīgi no pieprasījuma sarežģītības pakāpes. Par mūsu klientiem kļūst ārzemju uzņēmēji, kuri tikko ir plānojuši atvērt biznesu Latvijā. Viņiem ir svarīgi savlaicīgi saņemt grāmatvedības konsultāciju no profesionāļiem, kuri labi pārzin valsts likumdošanu. Detalizētāka informācija, kontakti un saziņas veidi Šeit!

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS