Neskatoties uz to, ka daudzi uzskata, ka grāmatvedības pakalpojumi nav nepieciešami un uzskaite tikai kaitē biznesam, taču patiesībā to dara visi. Galu galā sniegt atbildi uz jautājumu saistībā ar to, cik es esmu nopelnījis, var tikai uzskate. To naudu, kas ir ienākusi kontā vai kasē, nevar uzskatīt par peļņu. Jāaprēķina, cik tika ieguldīts un cik tika saņemts. Starpība starp šiem diviem skaitļiem – tā ir peļņa.

Tieši uzskaites trūkuma dēļ daudzi jaunie uzņēmēji pamet savu biznesu, jo nesaprot, kāpēc viņiem neveicas un kam jāpievērš īpašu uzmanību. Tas tāpēc, ka viņiem nav precīzas informācijas par ienākumiem un izdevumiem. Grāmatvedībai, tāpat kā medaļai, ir divas puses, debets un kredīts. Tā tika izveidota pēc šāda savdabīga principa pamatota iemesla dēļ.

Grāmatvedība sniedz kompānijas vadītājam, uzņēmējam pareizu vadības lēmumu pieņemšanai nepieciešamos datus, nodrošina iespēju kontrolēt aktīvu un pasīvu kustību, kā arī to stāvokli. Taču grāmatvedību neveido tikai skaitļi. Samērā liela loma tajā atvēlēta loģistikai un optimizācijai, protams, tiesiskā regulējuma ietvaros.

BKB Birojs nodrošinās problēmu risinājumu saistībā ar jautājumiem, kas var rasties galvenajam grāmatvedim

Kompānija sniedz grāmatvedības pakalpojumus Rīgā. Tās pieredzējušie un kvalificētie darbinieki palīdzēs uzsākt uzņēmējdarbību, sagatavos ieteikumus, kas saistīti ar nodokļu statusa izvēli, izstāstīs to, kā notiek uzņēmuma reģistrācija, kas ir saimnieciskās darbības subjekts.

Viņi sniedz grāmatvedības konsultācijas tiem, kuri jau ir uzsākuši uzņēmējdarbību un vēlas uzlabot uzskati vai optimizēt jau esošo. Tas ļaus vadītājam pareizi organizēt grāmatvedības uzskaiti, saņemt pilnīgu informāciju un uzticamus datus.

Jūs varat pasūtīt nodokļu auditu. Tas ļaus Jums savlaicīgi veikt korekcijas un izvairīties no nodokļu iestāžu sankcijām. Turklāt tas norādīs uz kļūdām, kas var rasties, veidojot nodokļu pārskatu. Tas palīdzēs veikt nepieciešamās korekcijas pirms nodokļu iestāžu darbinieku ierašanās. Ar mums gada deklarācija tiks izveidota pareizi. No valsts puses nebūs nekādas pretenzijas nedz pret uzņēmumu, nedz pret uzņēmēju.

Ar mums Jūs varēsiet optimizēt uzņēmuma nodokļu slogu, kā arī samazināt savus izdevumus. Tas nodrošinās uzņēmumam, privātajam biznesam labāku finansiālo stabilitāti un konkurētspēju.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS