Juridiskās adreses noma: kam un kad tā ir nepieciešama?Tiek uzskatīts, ka uzņēmuma izveide saistīta ar tās reģistrāciju kādā noteiktā adresē. Diezgan bieži jaunajiem uzņēmējiem nav iespējas iegūt telpas savas darbības sākšanai: aizvien biežāk biroji un rūpnieciskas telpas tiek nomātas biznesa centros un citās ēkās tikai pēc tam, kad kompānija ir piereģistrēta. Taču nomas līgums uzņēmuma reģistrācijas posmā nav noslēdzams, jo organizācija oficiāli (pēc dokumentiem) neeksistē. Šādā gadījumā juridiskās adreses noma var kļūt par vienīgo pareizo risinājumu, kas palīdzēs uzņēmējdarbības attīstībai un tās ienākšanai tirgū.

Kamēr uzņēmuma dibināšanas dokumenti vēl nav gatavi, bet nomas līgums vēl nav noslēgts, Jūs varat vērsties pēc palīdzības grāmatvedības uzņēmuma SIA "BKB Birojs". Viens no mūsu darbības virzieniem ir arī juridiskās adreses noma. Kopā ar mums Jūs varēsiet savu biznesu vadīt nopietni, godīgi un tikai legāli.

Ko nozīmē “iegūt juridisko adresi”?

Veiksmīga uzņēmuma reģistrācija – tas ir galvenais mērķis attiecībās starp uzņēmēju un uzņēmumu, kura darbības joma ir juridiskās adreses noma. Sadarbības noslēgšana starp jaunizveidotu uzņēmumu un organizāciju, kura nodarbojas ar juridiskās adreses nomu, noris vairāku līgumu noslēgšanas formā. Saskaņā ar šiem dokumentiem reģistrētās firmas dibinātāji var norādīt tā uzņēmumam piederošas telpas adresi, ar kuru noslēgts līgums par šīs adreses nomu, šo adresi norādot visos firmas dibināšanai paredzētajos dokumentos, kā arī uz šo adresi saņemt visu lietišķo korespondenci.

Mūsu uzņēmuma speciālistiem šai sfērā ir gūta milzīga pieredze, tāpēc Jūs varat mierīgi turpināt formēt uzņēmuma dibināšanas dokumentus, ļaujot profesionāļiem patstāvīgi risināt mazāk svarīgus jautājumus.

Lai uzņēmuma reģistrācija neraisītu liekas aizdomas, atbilstošās institūcijās ir jāiesniedz garantijas vēstule no telpas īpašnieka. Pirmām kārtām ir jāsastāda nepieciešamie uzņēmuma dibināšanas dokumenti. Taču visumā par šādām niansēm Jums nemaz nav obligāti jāzina, ja Jūs juridiskās adreses nomu formējat SIA “BKB Birojs”: mēs ņemsim vērā visas nianses un sīkumus, lai Jūs vistuvākajā laikā varētu sākt savu darbu.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS