Uzsākt uzņēmējdarbību – tas ir milzīgs darbs. Nepieciešams atrast biroju, noformēt nomas līgumu, pieņemt darbā speciālistus, pasūtīt reklāmu un vēl daudz ko citu. Bez profesionāla palīga nevar iztikt. Grāmatvedības darbs tikai uz pirmo acu uzmetienu ir viegls. Grāmatvedis praktiski ir direktora vietnieks, kurš ir lietas kursā par visiem uzņēmuma finanšu jautājumiem. Gan pilna darba laika, gan nolīgta speciālista pienākumos ietilpst:

  • Darbs ar ieņēmumu/izdevumu dokumentiem, rēķinu apmaksa un viss, kas ir saistīts ar primāro dokumentāciju.
  • Darba algas aprēķināšana speciālistiem, pieņemšana darbā un atbrīvošana no pienākumu veikšanas.
  • Pārskatu veidošana un to iesniegšana atbilstošajām iestādēm, darbs ar gada un ceturkšņa pārskatiem.
  • Nodokļu aprēķināšana.
  • Grāmatvedības reģistru vadība.
  • Maksājumu saņemšanas no pircējiem - kontrole.
  • Savlaicīga maksājumu veikšanas piegādātājiem - kontrole.

Un tas vēl nav viss pakalpojumu saraksts, kas ietilpst grāmatveža pienākumos. Ekonomiskie jautājumi ir ļoti svarīgi ikvienam biznesa īpašniekam un Jūs paši pieņemsiet grāmatvedi pastāvīgam darbam vai arī izmantosiet trešās puses kompāniju pakalpojumus, kuras sniegs grāmatvedības konsultācijas n uzņēmuma grāmatvedības pakalpojumus. Ja Jūsu izvēle tomēr būs – grāmatvedības birojs, pievērsiet savu uzmanību kompānijai “BKB Birojs”. Mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus Rīgā.

Izmantojot mūsu kompānijas pakalpojumus, Jūs varēsiet nepieņemt štata grāmatvedi darbā un ietaupīt uz darba algas rēķina. Joma, kurā darbojas kompānija – kompānijas pilna grāmatvedības apkalpošana.

Ko Jūs iegūsiet sadarbojoties ar mums?

Galvenais iemesls uzsākt sadarbību ar mums, kompleksa grāmatvedības apkalpošana – Jūsu kompānijas naudas līdzekļu ekonomija. Pieņemot darbā štata darbinieku, Jums regulāri būs jāizmaksā darba alga, atvaļinājuma nauda un citas izmaksas. Darbojoties pēc mūsu shēmas, nebūs vajadzības pieņemt algotu darbinieku.

Štata darbiniekam ir vajadzīga darba vieta, biroja tehnikas un licenču iegāde. Strādājot ar mums, Jums paliks vairāk naudas, ko ieguldīt svarīgos projektos. Ekonomija ir tūlītēja.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS