Grāmatvedības apkalpošana

Grāmatvedības apkalpošana – tas ir pieprasīts pakalpojums, ar kura palīdzību var samazināt pilna laika grāmatveža uzturēšanas izmaksas. Pieaicinātais speciālists izpildīs visus izvirzītos uzdevumus: sadarbība tiek veidota pēc ārpakalpojumu sniegšanas shēmas.

Finanšu uzskaites īpašības

Grāmatveža pakalpojumi ietver regulāru datu vākšanu un sistematizēšanu par uzņēmuma finansiālo stāvokli. Speciālista pienākumos ietilpst sekojošu atskaites dokumentu sagatavošana:

 

  • Naudas līdzekļu plūsma.
  • Peļņa un zaudējumi noteiktā laika periodā.
  • Uzņēmuma bilance par visu pastāvēšanas laiku.

Turklāt var būt nepieciešami papildu dokumenti, pie kuriem pieskaitāmi algu saraksti, informācija par debitoru un kreditoru parādiem, uzņēmuma pamatlīdzekļu uzskaite.

Padomi un ieteikumi

Pirms uzņēmumu grāmatvedības pakalpojumu izmantošanas, jāpievērš uzmanību noteikumiem, kurus speciālistam jāievēro. Sniedzot grāmatvedības pakalpojumus, liela nozīme ir sekojošām lietām:

  • Nepārtrauktība. Datu uzskaiti jāveic nevis periodiski, bet pastāvīgi, visā uzņēmuma darbības laikā.
  • Pilnīgums. Neviens notikums uzņēmuma vēsturē nedrīkst palikt nepamanīts.
  • Savlaicīgums. Operācijas tiek atspoguļotas to izpildes brīdī vai uzreiz pēc tam. Pretējā gadījumā, sadarbojoties ar uzraudzības iestādēm, var rasties problēmas.

Svarīgi pievērst uzmanību tam, ka visas speciālista reģistrētās darbības tiek parādītas divas reizes – pie debeta un pie kredīta.

Pieņemot lēmumu izmantot grāmatvedības pakalpojumus Rīgā, priekšroku jādod tikai pārbaudītiem speciālistiem. Mūsu uzņēmumā strādā kvalificēti grāmatveži, kuri tiks galā ar dažādas sarežģītības pakāpes problēmu risināšanu. Par kvalitātes un uzticamības garantiju kalpo stingra spēkā esošās likumdošanas, uzdevumu izpildes termiņu un klienta vēlmju ievērošana.

Grāmatvedības konsultācijas un apkalpošana – tā ir lieliska iespēja ietaupīt uzņēmuma finanses un būt pārliecinātiem par to, ka visa uzskaites dokumentācija atbilst normām un prasībām.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS