Grāmatvedis – tas ir speciālists finanšu jomā, kurš nodarbojas ar grāmatvedības uzskaiti un uzņēmumu finanšu procesu analīzi. Viņa galvenais uzdevums - nodrošināt kompetentu un savlaicīgu jebkuru finanšu procesu uzskaiti, kā arī sagatavot atskaites un dokumentus. Grāmatvedības pakalpojumi ir pieprasīti situācijās, kad nepieciešams sastādīt finanšu pārskatu, izveidot izdevumu un ienākumu uzskaiti, nodrošināt maksājumu un rēķinu kontroli, kā arī sekot līdzi nodokļu nomaksai. Speciālists konsultē nodokļu un finanšu plānošanas jautājumos, kā arī palīdz uzņēmējiem izstrādāt jaunus biznesa plānus.

Sadarbība ar grāmatvedi nodrošina uzņēmumam sekojošas priekšrocības:

  1. Laika un naudas ekonomija. Grāmatvedis būs atbildīgs par finanšu dokumentu kārtošanu un aprēķinu veikšanu, kas ļaus Jums izbrīvēt laiku biznesa vadīšanai. Turklāt pieredzējis speciālists nodrošina savlaicīgu atskaišu iesniegšanu, kā arī maksimāli optimizē uzņēmuma nodokļu saistības.
  2. Risku minimizēšana. Grāmatvedis var palīdzēt ievērot noteikumus, likumu normas un prasības, kas ļauj samazināt iespējamās soda naudas un citus riskus, kas saistīti ar pārkāpumiem nodokļu jomā.
  3. Aprēķinu precizitātes paaugstināšana. Speciālists nodrošina precīzu un savlaicīgu algu, nodokļu un citu finanšu darījumu aprēķinu.
  4. Palīdzība ar uzņēmuma vadību saistītu lēmumu pieņemšanā. Profesionālis var sniegt finanšu informāciju, kas nepieciešama svarīgu vadības lēmumu pieņemšanai. Tostarp, grāmatvedis analizē datus, kas parāda to, kuri produkti vai pakalpojumi ir vispelnošākie, bet kurus vajadzētu uzlabot.

Grāmatvedības pakalpojumi Rīgā

Ja Jums nepieciešamas grāmatvedības konsultācijas, tad izmantojiet uzņēmuma ”BKB Birojs” pakalpojumus. Mēs esam profesionāls grāmatvedības uzņēmums ar lielu darba pieredzi. Mēs sadarbojamies ar klientiem no visdažādākajām vietām Latvijā. Mēs palīdzam starptautiskiem uzņēmumiem atvērt filiāles Latvijā. Vēl mēs sniedzam konsultāciju pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām. Pakalpojuma izmaksas katram klientam tiek aprēķinātas individuāli. Mēs garantējam absolūtu konfidencialitāti un uzņemamies civiltiesisko atbildību. Pakalpojuma kvalitāte vienmēr ir garantēti augsta.

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi saistībā ar šī pakalpojuma nodrošināšanu, tad sekojiet saitei ŠEIT.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS