No uzskaites kārtošanas, kur prasības nepārtraukti kļūst arvien stingrākas, nav atbrīvota neviena organizācija, taču uzturēt grāmatvežus mazajam uzņēmējam var būt padārgi. Savukārt kļūdas, ko var pieļaut darbā neprofesionāļi, rezultējas ar milzīgiem sodiem, bet, iekavējot to nomaksu, papildus tiek aprēķināts līgumsods. Grāmatvedības autsorsings atbrīvo no rutīnas darba ar pirmdokumentāciju, no pārskatu un deklarāciju sagatavošanas, palīdz ietaupīt uz algu rēķina, izbrīvē laiku kompānijas attīstībai.

Kompleksa uzturēšana

Noslēdzot līgumu ar grāmatvedības firmu BKB Birojs, uzņēmums patstāvīgi izvēlas apkalpošanas tipu atbilstoši savām vajadzībām. Kompānija piedāvā gan sadarbību konsultāciju veidā nodokļu likumdošanas, lietvedības jomā, gan komplekso grāmatvedības uzturēšanu, kas ietver:

  • darbu ar pirmdokumentiem;
  • ziņu atspoguļošanu par atlikumiem un apgrozāmo līdzekļu kustību;
  • finanšu darbības analīzi;
  • pārskatu sagatavošanu statistikas institūcijām;
  • nodokļu deklarāciju sagatavošanu un iesniegšanu.

Firmas BKB Birojs darbinieki, kuri nodarbojas ar grāmatvedības autsorsingu, veic salīdzināšanu ar kontrahentiem kreditoru un debitoru saistībās, seko līdzi nodokļu uzskaites izmaiņām. Rodoties problēmām ar datu bāzi, profesionāļi palīdz kompānijām atjaunot grāmatvedības datus.

Grāmatvedības ārpakalpojuma priekšrocības un papildu pakalpojumi

Jaunajiem nodokļu maksātājiem mūsu firma palīdz izveidot grāmatvedības uzskaites politiku, piedāvā optimizācijas izstrādi. Noslēdzot līgumu par komplekso grāmatvedības autsorsingu, profesionāļi:

  • pārstāv klienta intereses kontroles institūcijās;
  • pavada nodokļu pārbaudes;
  • novērtē līgumu ar kontrahentiem atbilstību likumdošanas aktu prasībām.

Sadarbojoties ar firmu BKB Birojs, mazās uzņēmējdarbības pārstāvji ietaupa līdzekļus datortehnikas, datorprogrammu, kancelejas preču iegādei, štata grāmatveža darba samaksai, darba nespējas lapu un atvaļinājumu apmaksai.

Firma BKB Birojs ir licenzētā autsorsinga kompānija, licences datus var pārbaudīt šeit: https://www6.vid.gov.lv/LAGR.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS