Kas palīdzēs ar gada pārskata sastādīšanu?Uzņēmuma veiksmīgs uzplaukums nav atkarīgs vienīgi no tādiem profila jautājumiem, kas skar firmas ārējo darbību. Zināma uzmanības daļa ir jāvelta arī grāmatvedībai, jo neviens vēl nav atcēlis dažādu augstākstāvošo instanču pārbaudes, nu, bet kārtībai jau ir jābūt it visur. Diezgan ilgstošu laiku visos valsts un privātajos sektoros darbā pieņēma šim nolūkam speciāli apmācītu cilvēku – grāmatvedi, lai viņš veiktu grāmatvedības uzskaiti. Šādas funkcijas ir vajadzīgas ikvienā komercuzņēmumā, taču šāda speciālista uzturēšana izmaksā diezgan dārgi.

Un tā, štata grāmatvedim ir vajadzīgs atsevišķs kabinets, kas tiek aprīkots ar visu nepieciešamo tehniku un kancelejas piederumiem. Viņa darbs ir nepārtraukti jāatbalsta ar pastāvīgu programmnodrošinājuma atjaunināšanu. Grāmatvedim katru mēnesi ir jāizmaksā darba alga, nepieciešamības gadījumā jālaiž atvaļinājumā, viņš var arī saslimt, to visu nākas apmaksāt. Dekrēta atvaļinājuma laikā grāmatvedim ir jāmeklē aizstājējs. Un daudzu gadu garumā visi uzņēmumi ar to samierinājās, jo citas izejas nebija.

Pašlaik ir pieejams alternatīvs sadarbības variants un firma “BKB Birojs” šajā darbības sfērā ir izvirzījusies kā vadošais pārstāvis. Tā ir kompānija, kuras darbības sfēra ir attālinātā grāmatvedība un kurā darbojas virkne augsti kvalificētu speciālistu, kuri spēj veikt gada pārskata sastādīšanu ikvienam uzņēmumam.

Firmas “BKB Birojs” piedāvātie grāmatvedības pakalpojumi:

Gada pārskata sagatavošana – to spēj paveikt uzņēmuma speciālisti, pielietojot speciālu programmnodrošinājumu, par kura atjaunināšanu Jums nav jāmaksā. Pie tam, Jums nav jārūpējas par šāda uz laiku nolīgta darbinieka darba vietu un jāmaksā papildus tam, ko Jūs maksājat firmai. “BKB Birojs” uzņemas atbildību par veselu virkni funkciju, kas skar grāmatvedību, bet kompānija – pasūtītājs apmaksās vienīgi sniegtos pakalpojumus un neko vairāk. Tādā veidā Jūs uzreiz pamanīsiet, cik daudz līdzekļu Jums paliek pāri uz tā rēķina, ka Jūs nealgojat darbinieku uz patstāvīgu laiku, bet apmaksājat vienīgi viņa paveikto darbu, bet atlikušos līdzekļus iespējams novirzīt uzņēmuma attīstībai.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS