Fiziskajām personām, kuras īsteno saimniecisko darbību ar ienākumu gūšanu, ir noteikts pienākums kārtot grāmatvedības un nodokļu uzskaiti. Bet lai izpildītu to, kā pienākas, ir nepieciešamas speciālās zināšanās, kuras ir kompānijas SIA «BKB Birojs» profesionāļiem. No 2004. g. mēs sniedzam grāmatvedības un nodokļu konsultācijas, kā arī sagatavojam pārskatus un sniedzam citus pakalpojumus grāmatvedības pavadīšanā.

Pakalpojumi fiziskajām personām

Mēs esam uzkrājuši bagātu pieredzi un izpildām visus grāmatvedības pakalpojumu veidus kompleksā. Pie mums jūs varēsiet saņemt:

  • saprotamas nodokļu un grāmatvedības konsultācijas jebkurās tēmās, ieskaitot nodokļu aprēķinu un optimizāciju, un informēšanu par to nomaksas termiņiem;
  • nodokļu pārskatu un deklarāciju sagatavošanu;
  • ienākumu un izdevumu žurnāla kārtošanu;
  • kapitāla pieauguma pārskatu;
  • gada deklarāciju noformēšanu ar visu dokumentāciju;
  • klienta interešu pārstāvēšanu valsts iestādēs;
  • konsultācijas SIA vai citas juridiskās personas dibināšanas jautājumos.

Un tas nemaz nav pilns mūsu pakalpojumu saraksts – iepazīstoties ar jūsu darba specifiku, mēs izpildīsim tieši tās operācijas, kuras ir nepieciešamas tieši jums.

Attālinātās grāmatvedības apkalpošanas priekšrocības

Mēs strādājam pēc ārpakalpojuma shēmas, un tas nozīmē, ka atbildību par uzskaiti uzņemamies mēs. Pateicoties tam fiziskā persona iegūst šādas priekšrocības:

  • laika ietaupījums;
  • pārliecība par visu normatīvo aktu prasību ievērošanu;
  • sodu un citu atbildības veidu rašanās par grāmatvedības uzskaites kļūdām neesamības garantija.

Izņemot minēto, mūsu klients tiek atbrīvots no nepieciešamības iegādāties, uzstādīt un iestatīt speciālo PN. Mijiedarbībai ar attālinātās kompānijas speciālistiem ir nepieciešams tikai dators ar piekļuvi Internetam.

Tāpat ārpakalpojums uzlabo finanšu darbības rādītājus – profesionāļi var sniegt ieteikumus nodokļu aplikšanas optimizācijā un nodokļu sloga pazemināšanā.

Kādēļ būtu vērts izvēlēties mūs?

Mūsu speciālisti ne tikai pārzina grāmatvedības kārtošanas noteikumus, bet arī prot aktīvi tos piemērot. Mūsu komandā ir ekonomisti, programmētāji, juristi un citu pilnvērtīgai grāmatvedības apkalpošanai nepieciešamo profesiju pārstāvji.

Noslēdzot līgumu, mēs uzņemamies visu atbildību par uzskaiti. Šai nolūkā mēs savukārt esam noslēguši līgumu ar apdrošināšanas kompāniju. Taču neviena apdrošināšanas gadījuma darba gados mums nebija.

Strādājot ar SIA «BKB Birojs», klients varēs būs pārliecināts par augstu apkalpošanas kvalitāti. Pie mums atnāk pēc draugu un paziņu ieteikumiem. Būsim priecīgi redzēt jūs pie mums!

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS