Profesionāls atbalsts ir veiksmīga biznesa vadības Rīgā ķīla. Kvalificēti speciālisti veiks nodokļu monitoringu un palīdzēs klientam noteikt finanšu riskus. Pakalpojumi tiek veikti uz pilnīgas konfidencialitātes nosacījumiem, sniedzot uzņēmuma darbības ekspertu novērtējumu. Analītiskie dati formējas no primārās dokumentācijas un firmas grāmatvedības uzskaites. Lai izslēgtu papildus uzrēķinus un soda sankcijas, tiek sniegtas nodokļu konsultācijas ar efektīvu juridiskās personas iekšējās kontroles līmeņa paaugstināšanas plānošanu.

“BKB Birojs” grāmatvedības konsultācijas: operatīvi un rezultatīvi

Ne jebkurš štata darbinieks var pilnībā izprast konkrētās nozares grāmatvedības nianses, kā arī nodokļu sistēmu, orientētu uz atjauninātām likumdošanas normām. Ja tiek pasūtīti grāmatvedības pakalpojumi Rīgā – tas ir pareizs vadības pieņemtais lēmums, lai izvairītos no sagrozītām kopējām summām un pārskatu iesniegšanas kavējumiem. Mūsu komanda atrisinās nestandarta un grūti izpildāmus uzdevumus, pat, ja tā ir uzņēmumu reģistrācija Baltijas valstīs. Mēs izpildām pilnvērtīgu konkrētā profila ārpakalpojumu, izmantojot koordinētu darbības virzības pakāpenisko mehānismu, proti:

  • Pētām uzņēmuma grāmatvedības politikas tekošo stāvokli.
  • Veidojam dokumentācijas un pārskatu atbildīgās pārbaudes procesu.
  • Atrodam grāmatvedības uzskaites organizēšanas perspektīvos veidus, ar minimālām izmaksām.
  • Sniedzam grāmatvedības konsultācijas par izmaksu un nodokļu strīdīgajiem posteņiem.

Pakalpojuma izmaksas būs atkarīgas no steidzamības, darba apjoma un organizācijas virzības specifikas.. Kopējā summa tiek norādīta apkalpošanas līgumā, taču ārpakalpojuma sniegšanas laikā var rasties papildus izmaksas, kuras tiek apspriestas ar pasūtītāju atsevišķi. “BKB Birojs” komanda pilnā mērā izpildīs sadarbības reglamentu ar klientu. Ja ņemam vērā nodokļu konsultācijas, tad mēs garantējam to pilnīgumu un precizitāti. Nāciet pie mums pēc palīdzības un varat rēķināties ar savlaicīgu grāmatvedības atbalstu, ar izbraukšanu uz biroju vai atrodoties attālinātā apkalpošanā.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS