Mūsdienu tirgus liek uzņēmējdarbībai darboties augstas konkurences apstākļos. Lai gūtu panākumus biznesā, izceltos konkurentu vidū un nezaudētu peļņu naudas sodu dēļ, šodien Jums ir ne tikai jābūt ekspertam savā jomā, bet arī jāsadarbojas tikai ar profesionāļiem. Lieliski, ja Jums ir kvalificēts grāmatvedis ar lielu darba pieredzi. Taču būs vēl labāk, ja komandā būs kompetents nodokļu konsultants, kurš savlaicīgi veiks nodokļu auditu un pasargās uzņēmumu no soda naudas maksāšanas.

Grāmatvedības uzskaite un nodokļi - tās ir savstarpēji saistītas disciplīnas, taču tās nav vienādas. Pat pieredzējis grāmatvedis nopietnos gadījumos izmanto nodokļu konsultācijas. Jo īpaši tad, ja uzņēmums ir liels vai tuvākajā nākotnē plāno paplašināties.

Kam uzticēt veikt nodokļu auditu?

Kompānija SIA "BKB Birojs" jau vairākus gadus sniedz palīdzību uzņēmējiem. Mēs esam pierādījuši sevi kā uzticamu un kompetentu pakalpojumu sniedzēju, tostarp, mēs piedāvājam nodokļu konsultācijas/auditu. Izņemot pārbaudes pasākumus, organizācija sniedz juridisko palīdzību un grāmatvedības pakalpojumus. Mūsdienu biznesa problēmas un sarežģījumi neaprobežojas tikai ar nodokļu atskaitījumiem.

Darba mērķis - sniegt informatīva rakstura konsultācijas un palīdzību, lai novērstu soda naudas maksāšanu, zaudējumus un citas negatīvas sekas. Mēs atrodam un novēršam uzņēmumā strādājošo darbinieku kļūdas, nepieļaujam papildus nodokļus, trešo pušu auditu iemeslus. Ar mums uzņēmumam nav jāuztraucas par savu statusu, nonākot saskarsmē ar valsts iestādēm. Speciālisti atrisinās jebkuru jautājumu un nepieciešamības gadījumā atradīs veidu, kā uzlabot klienta labklājību.

Mūsu kompānijas principi: termiņu ievērošana, klientu cienīšana, saliedēts nodokļu konsultantu, juristu un grāmatvežu darbs.

Pēc palīdzības kompānijā SIA "BKB Birojs" var vērsties ne tikai uzņēmumu pārstāvji, bet arī fiziskās personas. Darbinieki palīdzēs tikt skaidrībā ar lieliem skaitļiem, izmantot nodokļu atvieglojumus vai atrast veidus, kā samazināt nodokļu izmaksas. Mūsu speciālisti vienlīdz labi atrisinās gan globālas, gan privātas problēmas. Tāpēc, ka mums nav svarīgs uzdevuma mērogs. Galvenais - tā ir paveiktā darba vērtība un nozīme klientam.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS