Uzņēmuma tekošajiem un plānotajiem finansiāli ekonomiskajiem uzdevumiem būtu jāparedz pareizu gaidāmo maksājumu aprēķināšanu. Tikai tā var pareizi prognozēt uz mērķu sasniegšanu vērstu pasākumu sekas. Veicamo darbību plānošana ļauj:

  • iepriekš dažādos variantos aprēķināt pamatmaksājumu un netiešo maksājumu summas budžetā no kopējā apgrozījuma, ņemot vērā konkrētus līgumus, projektus;
  • organizēt nodokļa maksājumu pareizas aprēķināšanas un savlaicīgas samaksas kontroli, uzraudzīt iespējamās novirzes;
  • prognozēt gaidāmos maksājumus un izstrādāt pasākumus, kas paredzēti to optimizēšanai saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas likumiem.

Profesionāla nodokļu plānošana, nodokļu audits palīdzēs samazināt budžeta saistības, sagatavot likumīgus un izdevīgus iepriekš panāktas vienošanās aizstāšanas variantus. Nodokļu plānošanas sistēmas ieviešana palīdz saglabāt uzņēmuma ienākumus. Izstrādātā projekta ietvaros uzņēmums saņem pastāvīgu maksājumu pareizības uzraudzību, kā arī to savlaicīgumu. Uzraudzība ļauj prognozēt gaidāmos atskaitījumus. Vienlaikus tiek izmantotas metodes, kas neiziet ārpus Latvijas likumu rāmjiem.

Kādi ir ieguvumi, strādājot ar profesionāļiem

Uzņēmuma plānošana notiek pēc sekojošas shēmas:

  • Tiek pārbaudīta esošā aprēķinu shēma, tiek identificēti faktori, kas ietekmē pašreizējos atskaišu veikšanas parametrus.
  • Tiek gatavoti pasākumi efektīvas nodokļu shēmas izvēlei visiem īpašumiem, plānotajiem līgumiem, kas paredzēti uzņēmējdarbības paplašināšanai.
  • Tiek izstrādāta rādītāju novērtēšanas sistēma, kas paredzēta tam, lai novērstu apstākļus, kuros pastāv neatbilstība esošajām normām.

Iepriekš minētā darba rezultāts ir efektīva saimnieciskā darbība, kas ļauj sasniegt izvirzītos mērķus ar minimālām izmaksām.

Nodokļu konsultācijas var pasūtīt pie ”BKB Birojs” kompānijas speciālistiem. Uzņēmums sniedz dažādus grāmatvedības pakalpojumus. Apkalpošanas izmaksas ir atkarīgas no pakalpojumu saraksta, to sarežģītības. Uzņēmuma pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvāti individuāli sadarbības noteikumi.

Ja Jums ir radušies jautājumi, kas saistīti ar šo tēmu, tad sekojiet saitei ŠEIT.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS