gada pārskata sagatavošana Gada pārskats - ir ikgadējā atskaite par kompānijas finanšu rezultātiem. Minētais pārskats iekļauj organizācijas darbības aprakstu, bilanci un peļņas un zaudējumu pārskatu.

Grāmatvedības uzskaite ir pakalpojums, kurš ir nepieciešams daudzām tirgū strādājošajām kompānijām. Gada pārskata sagatavošana ir viens no firmas SIA «BKB Birojs» profila pakalpojumiem. Vēršoties pie mums, jūs varēsiet iztikt bez grāmatvežu nodarbināšanas štatā un regulārās darba algas izmaksas viņiem. Pie mums strādā pieredzējuši grāmatveži, kuri profesionāli izpilda jebkura tipa pārskata sagatavošanu.

Mēs sagatavosim uzņēmuma bilanci un pārskatu par finanšu rezultātiem, informāciju par kapitāla izmaiņām un visas ziņas par naudas plūsmu. Piemeklēsim jums piemērotu pārskata formu. Palīdzēsim sagatavot gada nodokļu deklarācijas: PVN, nekustamā īpašuma, peļņas, transporta u zemes nodokļa deklarācijas. Mūsu darbinieki iesniedz dokumentus kontrolējošajās institūcijās — jūs varat tai vietā nodarboties ar organizācijas vadību vai atpūsties.

Kas tiek iekļauts uzņēmuma gada pārskatā

Dokumentā ir jātiek iekļautām šādām sadaļām:

  • Peļņas un zaudējumu pārskats (tajā ir atspoguļota peļņa un zaudējumi / ieņēmumi un izdevumi); 
  • Bilances pārskats, kuru parakstīja kompānijas vadītājs;
  • Auditora parakstītais audita atzinums (ja tas ir nepieciešams) u.c.

Gada pārskata sagatavošanas pasūtīšanas mums priekšrocības

Gada pārskata sagatavošana, pārbaude – šādus pakalpojumus sniedz mūsu pieredzējušies grāmatveži. Mēs strādājam grāmatvedības uzskaites ārpakalpojumu jomā jau vairāk kā 15 gadus. Par šiem gadiem mēs esam izveidojuši ekspertu komandu, kuri ideāli pārvalda grāmatvedības uzskaites prasmes visdažādākajās jomās — mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, būvniecībā, dzīvojamo un komercobjektu pārdošanā, sabiedriskajā ēdināšanā, transporta līdzekļu remontā, pārvadājumu īstenošanā utml. Nav nekādas nozīmes, kādā nozarē darbojas jūsu uzņēmums — vēršoties pie mums, jūs garantēti saņemsiet kvalitatīvu grāmatvedības apkalpošanu. Ar mums sadarbojas gan privātpersonas, gan kompānijas.

Ja jums ir jautājumi gada pārskata sagatavošanā, konsultāciju ir iespējams saņemt ŠEIT.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS