Uzņēmuma bilance. Jautājumus var atrisināt speciālistiJebkurš uzņēmums vai kompānija, ar ko arī nenodarbotos, vienmēr saskaras ar jautājumu risināšanu saistībā ar nodokļiem. Tā kā šai nolūkā ir vajadzīgs milzīgs daudzums zināšanu gan par nodokļu sistēmām, gan arī juridiskajā jomā, kā arī jāiegulda nopietns darbs, daudzi vadītāji vēršas pēc palīdzības kompānijās, kuras profesionāli palīdz biznesa vadīšanā, atrisinot nodokļu jautājumus.

Nodokļu konsaltings

Šis pakalpojums garantēti nodrošina uzņēmumiem optimālu līdzsvaru starp tā finansiālo stabilitāti un nodokļu atskaitījumiem. Nodokļu konsaltinga mērķis – klienta kompānijas nodokļu maksājumu optimizācija, kā arī materiālo risku mazināšana. Ir saprotams, ka konsultācijas palīdz uzņēmējiem optimizēt nodokļu maksājumus vienīgi likumā noteiktajos ietvaros.

Jo pastāv ļoti daudz dažādu labojumu un posteņu, un uzņēmējs vienkārši nespēj patstāvīgi tikt galā ar visām šīm daudzajām niansēm. Nereti pat paši nodokļu institūciju darbinieki spriež, ka likumdošana mainās tik ļoti bieži, ka pat viņi nespēj aptvert pilnībā visus jaunos noteikumus un likumus.

Vēršoties mūsu kompānijā, Jūs iegūsiet efektīvu sava biznesa aizsardzības metodi, lai izvairītos no nepamatotiem finansiālajiem zaudējumiem. Mēs Jums palīdzēsim saglabāt līdzekļus un atvieglot nodokļu nastu, izlīdzināt uzņēmuma bilanci, uzņemsimies nodokļu uzskaites darbu, kā arī konsultēsim visos jautājumos, saistītos ar nodokļu aprēķiniem.

Nodokļu revīzija (audits)

Kā zināms, nodokļu revīzija tiek veikta tad, ja:

  • uzņēmums gaida pārbaudi no kompetento institūciju puses;
  • gadījumā, ja mainās kompānijas administrācija vai tās galvenais grāmatvedis;
  • pārbaudes veikšanai pirms nodokļu pārskata iesniegšanas;
  • nodokļu revīzija tiek veikta arī tāpēc, lai izvērtētu uzskaites darba pareizību kompānijā.

Revīzijas uzdevums – informēt kompānijas vadību par iespējamajām pieļautajām kļūdām, veicot uzskaiti, pārskata sastādīšanu, kā arī kļūdu izlabošanas pasākumiem.

Nodokļu konsultācijas

Pakalpojums paredz vienreizējas nodokļu konsultācijas un nodokļu aprēķināšanas pakalpojumu kompleksu. Profesionālu konsultantu uzdevums ir: operatīva izmaiņu ieviešana kompānijā ar nodokļiem saistītajā likumdošanā, lai palīdzētu klientam efektīvāk novērst riska iespējas, kā arī optimizēt nodokļu maksājumus.

Nodokļu konsultācijas tiek veiktas arī nodokļu aprēķina jautājumos un to apmaksas, termiņu atlikšanas variantu noskaidrošanā atbilstoši nodokļu sistēmā pieļautajām normām. Šādas konsultācijas arī paredz nodokļu aplikšanas organizēšanu atbilstoši spēkā esošajai likumdošanai saskaņā ar klienta un viņa kompānijas interesēm.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS