Uzņēmuma dibināšana ir uzņēmējdarbības sākumpunkts un atspoguļo optimālo uzņēmējdarbības veidu. Iespēja dibināt uzņēmumu pastāv gan juridiskām, gan fiziskām personām. Šai īpašumtiesību formai ir daudz priekšrocību, jo dibinātāji ir atbildīgi tikai sava ieguldījuma apmērā, savukārt reģistrācija notiek ātri un bez problēmām, īpaši tad, ja tiks izmantoti BKB Birojs speciālistu pakalpojumi. Mūsu juristi garantē visu uzņēmuma dibināšanas dokumentu pareizību tikai 30 minūšu laikā. Ja tiks konstatēta kāda kļūda, mēs atgriezīsim Jums naudu.

Ja Jūs plānojat dibināt uzņēmumu, tad dokumentu sagatavošanu droši varat uzticēt BKB Birojs ekspertiem - mums ir liela pieredze, jo ar mūsu palīdzību ir reģistrēts katrs piecpadsmitais uzņēmums. Mēs ātri sagatavosim visus dokumentus, tostarp, uzņēmuma dibināšanu ar minimālu kapitālu. Mēs sniegsim pilnvērtīgu atbalstu un konsultācijas visos ar uzņēmuma reģistrāciju un dibināšanu saistītajos jautājumos. Mēs garantējam sniegto pakalpojumu kvalitāti. Vēl mēs sniedzam SIA grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem uz pievilcīgiem nosacījumiem. Mēs palīdzam starptautiskām organizācijām atvērt filiāles Latvijā, kā arī topošajiem uzņēmējiem uzsākt savu uzņēmējdarbību.

Kā notiek uzņēmumu dibināšana

  • Dokumentu sagatavošana

Piesakieties uzņēmuma dibināšanai jau tagad mūsu portālā, un mēs varēsim sagatavot visus nepieciešamos dokumentus, lai nodrošinātu tālāko procesu īstenošanu.

  • Pagaidu konta atvēršana finanšu iestādē

Ja uzņēmuma pamatkapitāls pārsniegs 2800 eiro, tad būs nepieciešams atvērt pagaidu bankas kontu. Ja pamatkapitāls ir mazāks par 2800 eiro (SIA ar minimālo kapitālu), pagaidu bankas konts nav nepieciešams.

  • Dokumentu parakstīšana un iesniegšana Uzņēmumu reģistra nodaļā

Ja dibinātājam ir elektroniskais paraksts vai Smart-ID, tad visus dokumentus var parakstīt un iesniegt elektroniski. Tomēr, pastāv arī iespēja parakstīt un iesniegt dokumentus rakstveidā, taču tad nepieciešams notariāli apliecināt parakstus uz vairākiem dibināšanas dokumentiem.

  • Uzņēmumu reģistra lēmums

1-3 darba dienu laikā Jūs saņemsiet lēmumu par uzņēmuma reģistrāciju.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS