Uzņēmuma dibināšanas dokumenti — ātri un bez problēmām

Uzņēmuma dibināšanaUzņēmuma reģistrācija – tas ir ilgs un sarežģīts process. Bieži vien problēmas rodas cilvēkiem, kuri nav pietiekami pazīstami ar šo procedūru un nav iesaistīti procesā. Uzņēmuma dibināšanā ir daudz juridiskās nianses un īpatnības. Nepieciešams precīzi apzināties, kādus tieši dokumentus un kādā formā ir nepieciešams iesniegt. Pat maznozīmīga neatbilstība noteikumiem var nopietni palielināt kompānijas reģistrācijas laiku. Firma BKB Birojs piedāvā pakalpojumu kompāniju dibināšanā. Mēs atbalstīsim jūs visos šīs procedūras posmos un palīdzēsim saņemt lēmumu maksimāli ātri.

Kas ir nepieciešams uzņēmuma dibināšanai

Ja jūs vēlaties oficiāli reģistrēt savu kompāniju, jums būs nepieciešams:

  • izvēlēties uzņēmuma organizatoriski tiesisko formu;
  • noteikt statūtu kapitāla summu;
  • sagatavot dokumentus atbilstoši spēkā esošajiem tiesību aktiem;
  • atvērt bankā pagaidu kontu un iemaksāt tajā statūtu kapitāla summu;
  • samaksāt valsts nodevu;
  • apliecināt dokumentus pie notāra (vai arī parakstīt ar elektronisko parakstu);

iesniegt dokumentus Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā pa pastu vai arī elektroniski, ja dokumenti ir tikuši parakstīti ar elektronisko parakstu.

Uzņēmumu reģistrs izskata dokumentus 3 dienas vai arī 1 dienu – dotajā gadījumā valsts nodeva tiek iekasēta trīskāršā apmērā.

Procedūra nešķiet sarežģīta, bet patiesībā uzņēmumu dibināšana ir vesels pasākums, kas nesagatavotiem cilvēkiem var prasīt mēnešus. Piemēram, atkarībā no dibināmās kompānijas organizatoriski tiesiskās formas var būt nepieciešami dažādi papildu dokumenti. Un dažas nianses tajos atšķirsies. Kādu datu neatbilstības gadījumā birokrātiskā procedūra liks jums saņemt un sagatavot visus dokumentus no jauna.

Darba ar speciālistiem priekšrocības

Ja jūs vēlaties atvērt firmu ātri, vērsieties uz kompāniju «BKB Birojs». Mēs sniedzam nodokļu konsultācijas un esam uzkrājuši lielo pieredzi darbā ar dažādām kompānijām. Mūsu speciālisti zina, kā atvieglot firmas dibināšanas procesu un kā sagatavot uzņēmuma dibināšanas dokumentus maksimāli ātri.

Pārzinot visas Latvijas likumdošanas aktu nianses, mēs varēsim ievērot visus riskus un noformēt dokumentus tā, kā to nosaka likuma prasības. Ja jūs neesat Latvijas Republikas pilsonis, tikt skaidrībā ar vietējo normatīvo bāzi būs sarežģīti. Lieta tāda, ka vairākuma valstu likumi bieži vien ir līdzīgi, taču mēdz būs svarīgas atšķirības sīkumos. Juristi zina, kur tās meklēt un ievēros tās firmas reģistrācijas laikā.

Mēs padarām mūsu klientu dzīvi vieglāku katru dienu. Mēs atrisināsim jūsu problēmu ātri un efektīvi. Zvaniet pa numuru +(371) 67 60 60 20, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju par mūsu sniedzamajiem pakalpojumiem.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS