Gada pārskata nodošana ir obligāta visām juridiskām personām – Gada pārskats un atsevišķos gadījumos arī fiziskām personām – Gada ienākumu deklarācija.

Gada pārskats tiek sagatavots par pārskata periodu (kas ne vienmēr sakrīt ar kalendāra gadu) un tiek nodots likumdošanā noteiktajos termiņos (2021. un 2022. gadā gada pārskatu iesniegšanas termiņš juridiskām personām ir ticis pagarināts par 3 mēnešiem).

Gada pārskata sagatavošanas kārtība un laiks tiek atspoguļots uzņēmuma grāmatvedības politikā. Uzņēmuma gada pārskatu ir jāsagatavo pieredzējušiem grāmatvežiem, kuriem ir profilam atbilstošas zināšanās un prasmes. Izvēloties grāmatvedības biroju, būtu jāorientējas uz darba pieredzi attiecīgajā jomā un uz reālo klientu atsauksmēm.

Ko piedāvā grāmatvedības birojs BKB Birojs

Ja jums interesē profesionālā gada pārskata sagatavošana, izmantojiet mūsu kompānijas piedāvājumu. Mēs ātri un profesionāli risinām visus grāmatvedības uzdevumus. Mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus, kuri ir orientēti gan uz uzņēmējiem-iesācējiem, gan uz jau pieredzējušām firmām (tai skaitā starptautisko organizāciju pārstāvniecības). Neatkarīgi no tā, cik darbinieku ir jums štatā un kāda ir viņu kvalifikācija, laika gaitā mēdz rasties situācijas, kurās ir nepieciešamas speciālistu konsultācijas vai profesionāls atbalsts. Pie mums strādā augstākās klases speciālisti, kuri pārzina Latvijas grāmatvedības un nodokļu uzskaites īpatnības.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt jums konsultāciju visos interesējošajos jautājumos grāmatvedības un nodokļu uzskaites jomā, palīdzēt ar sarežģīto problēmu un konfliktsituāciju risinājumiem. Nepieciešamības gadījumā sniedzam gada pārskata audita vai pārbaudes, vadības un finanšu pārskatu sagatavošanas pakalpojumus. Iespējama arī padziļināta jūsu firmas darbības finanšu analīze. Mēs sniedzam virspusējo atbalstu starptautiskiem uzņēmumiem, kuriem ir pārstāvniecības Latvijā, kā arī apkalpojam uzņēmumus, kuri pieder uzņēmējdarbības iesācējiem. Pārskati tiek sagatavoti ar klientiem atrunātājos termiņos. Mūsu grāmatvedības birojs garantē sniedzamo grāmatvedības pakalpojumu augstu kvalitāti un konfidencialitāti.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS