Jums pieder kafeinīca vai restorāns, un gribat būt pārliecināts par to, ka Jūsu bizness ir rentabls, legāls, dod peļņu, bet pašā uzņēmumā ir gatava kārtējā gada pārskata sastādīšana vai revidenta pārbaude? Tad vajag padomāt par sava uzņēmuma auditu. Ja Jums nav laika lasīt mūsu materiālu, bet audits ir nepieciešams, uzreiz zvaniet kompānijai „BKB Birojs”, lai pasūtītu auditoru pārbaudi. Ja par auditu un tā iespējām Jūs gribat uzzināt vairāk, mūsu informācija Jums, protams būs noderīga.

Audits, tā mērķi un uzdevumi

Jūs vēlaties gūt panākumus un esat ieinteresēti, lai nodokļu un grāmatvedības uzskaite būtu atbilstoša esošajai likumdošanai? Jūs gribat informāciju par savu biznesu, lai redzētu pilnu ainu? Jūs gribat novērst iespējamās kļūdas, kuras dažādu apstākļu iespaidā var rasties grāmatvedības un nodokļu uzskaitē, pirms nododat gada pārskatu vai pirms revidenta pārbaudes? Tad audits ir vienkārši nepieciešams. Vairumā gadījumos, tas ļauj novērst biznesa katastrofu, atrast nepilnības servisu darbībā (piemēram, darba algas kalkulators), un ar godu un cieņu izturēt valsts dienestu revīzijas pārbaudes.

Kāpēc nepieciešams audits?

Audits ļauj pārliecināties, ka Jūsu uzņēmuma darbība notiek likumdošanas ietvaros, bet dokumentos, kuri jānodod ieņēmumu dienestam, nav kļūdu vai nepilnību.

Audita labums ir tas, ka Jūsu gada pārskata sastādīšana, nodokļu dokumenti, finanšu dokumenti, grāmatvedība tiek pārbaudīti pieaicinot neatkarīgu ekspertu-profesionāli vai vairākus profesionāļus, kas izslēdz kļūdas iespējamību un garantē precizitāti un datu analīzes ticamību.

„BKB Birojs” – efektīvs audits

Nevajag paļauties uz savu padoto vai klientu viedokli par peļņu un biznesa dabības pareizību, jo tādā gadījumā Jūs nebūsiet nodrošināti no problēmu rašanās, kuras risināt būs par vēlu. „BKB Birojs” speciālisti piedāvā pasūtīt auditu nekavējoties, lai būtu gataviem gada pārskata satādīšanai un obligātajam revidenta slēdzienam pēc likumdošanā noteikto parametru sasniegšanas.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS