Uzņēmuma reģistrācija

Daudziem uzņēmējiem mēdz būt situācijas, kas viņus pamudina pārdot savu uzņēmumu. Šī procedūra nav viegla, kā arī tā aizņem daudz laika. Taču šādā situācijā uzņēmējus interesē, kā izdevīgi un ātri pārdot uzņēmumu?

Ar uzņēmuma pārdošanu jānodarbojas ekspertiem

Uzņēmuma pārdošana – tas ir formāls darījums, kas paredz veselu virkni dažādu procesu veikšanu. Lai īsā laikā pārdotu un veiktu uzņēmuma reģistrāciju, labāk vērsties pēc palīdzības pie speciālistiem. Šo pakalpojumu sniedz daudzi uzņēmumi, kuru darbiniekiem ir liela darba pieredze.

Viņi ātri atrod ieinteresētu pircēju, pareizi sagatavo dokumentus un nosaka uzņēmumam cienīgu cenu. Eksperti novērš kļūdas, kuras bieži pieļauj uzņēmēji, uzskatot, ka uzņēmuma pārdošana – tas ir viegls uzdevums, tāpēc viņi paši nodarbojas ar šo procesu.

Uzņēmuma reģistrācija, pārdošana prasa īpašniekam pārbaudīt grāmatvedību, novērst trūkumus. Šīs lietas arī var veikt speciālisti. Uzņēmumā SIA BKB Birojs strādā eksperti, kuri piedāvā grāmatvedības un audita pakalpojumus, mēs atrodam risinājumus jebkuriem ar grāmatvedību saistītiem jautājumiem. Sniedzamo pakalpojumu sarakstā ietilpst:

  • uzņēmumu reģistrācija,
  • SIA dibināšana (dokumentu sagatavošana).

Galvenās lietas, kas jāņem vērā, sagatavojot uzņēmumu pārdošanai

Process sākas ar dažādu dokumentu savākšanu. Ja finanses atļauj, tad labāk izmantot auditoru pakalpojumus, kuri sastādīs slēdzienu. Izpētot piedāvājumu, uzņēmuma pircējs, visticamāk, vēlēsies pārliecināties par to, ka Jūs pārdodat tik tiešām vērtīgu uzņēmumu. Šeit svarīgi ir auditoru neatkarīgie novērtējumi, kas palīdzēs ātri pieņemt lēmumu par pirkumu.

Sagatavojiet dokumentus, kas būs nepieciešami pārdošanas laikā. Piemēram, ja drīz beigsies īres līgums, tad labāk to tagad pagarināt. Ja Jūsu uzņēmumam pieder nekustamais īpašums, tad veiciet tā novērtējumu. Pašu spēkiem ir grūti pārdot uzņēmumu, tieši tas pats attiecas uz jauna uzņēmuma dibināšanu, jo šiem procesiem nepieciešama profesionāla pieeja. Arī uzņēmuma reģistrācija prasa profesionālu pieeju. Pie mums strādā pieredzējuši speciālisti, kuri var izpildīt jebkuras sarežģītības pakāpes pasūtījumus. Mūsu sniegtajiem pakalpojumiem ir pieņemamas cenas, kā arī pastāvīgajiem klientiem ir pieejamas atlaides.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS