Uzņēmuma dibināšana ir no juridiskā skatu punkta samērā sarežģīts pasākums. Šeit ir svarīgi nepalaist garām formālās detaļas, kuras nākotnē var iedarboties pret jums. Nepieciešams savākt un sagatavot virkni dokumentu. Turklāt uzņēmumu reģistrācijas noteikumi atšķiras atkarībā no topošā uzņēmuma veida (IU, SIA utt.), tādēļ ir jāņem vērā arī minēto faktoru.

Lai neapjuktu visā šajā informācijas apjomā, jums būs nepieciešami grāmatvedības pakalpojumi Rīgā. Firma «BKB Birojs» palīdzēs jums oficiāli noformēt uzņēmumam dibināšanu. Mēs būsim jums līdzas visos šai procesa posmos:

  1. Uzņēmuma oficiālā nosaukuma pareizas formas izvēle atkarībā no izvēlētā uzņēmuma veida;
  2. Uzņēmuma juridiskās adreses noformēšana;
  3. Uzņēmuma darbības veidu kodu izvēle;
  4. Uzņēmumu reģistrā iesniedzamo dokumentu sagatavošana;
  5. Nodokļu nomaksas sistēmas izvēle;
  6. Pieteikuma sagatavošana uzņēmuma reģistrācijai;
  7. Maksimāli ātras pozitīvas atbildes saņemšanas veicināšana.

Katram no minētajiem soļiem ir sava specifika, par kuru nedrīkstētu aizmirst. Piemēram, darbības kodu būtu jāizvēlas maksimāli precīzi, norādot visus tajā ietvertos reģistrācijas ciparus. Mēs palīdzēsim piemeklēt tādu definīciju, kura visprecīzāk atspoguļos jūsu kompānijas darbības veidu. Sadarbojoties ar BKB Birojs, jūs izvairīsities no lieka dokumentu darba, jo mēs visu izdarīsim jūsu vietā.

Ielūgums uz sadarbību

Par savu galveno uzdevumu esam noteikuši uzņēmēja atbrīvošanu no tās darba daļas, kura novērš viņa uzmanību no uzņēmējdarbības īstenošanas. Mēs rūpīgi analizējam klienta situāciju, lai izstrādātu individuālo darbību stratēģiju. BKB Birojs vairākumā gadījumu gūst panākumus. Par to arī liecina tas fakts, ka vairākums mūsu jauno klientu atnāk pēc esošo klientu rekomendācijām.

BKB Birojs strādā arī ar starptautiskajām kompānijām, kuras vēlas atvērt savas filiāles Latvijā. Kā arī ar vietējiem uzņēmējiem, kuri tikai uzsāk savu uzņēmējdarbību. Vērsieties pie mums, un mēs atradīsim individuālo pieeju jūsu situācijai uzņēmuma reģistrācijas, grāmatvedības pakalpojumu jautājumā, un ne tikai.

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS