Speciālista piemeklēšana ar finansēm saistītajam amatam pieprasa rūpīgu pieeju

Augsti kvalificētais grāmatvedis ir veiksmīgas firmas pamats. Uzņēmumam finanšu pārskata sagatavošanas pareizība un profesionāls izpildījums, tā nodošana ieņēmumu dienestā un grāmatvedības jautājumu risināšana ir viņa darbs. Profesionāls grāmatvedības birojs "BKB Birojs" palīdzēs šādu uzdevumu risināšanā. Zinošam grāmatvedības darbiniekam ir regulāri jāseko līdzi likumdošanas izmaiņām, jāpilnveido savi grāmatvedības pakalpojumi Rīgā.

Pirms uzsākt meklējumus, būtu jānoskaidro, kādi nosacījumi ir darbiniekam. Vai jūsu grāmatvedim būs pienākums sagatavot pārskatus? Aprēķināt darba samaksu? Noformēt personāla dokumentus? Kādai būtu jābūt darbinieka izglītībai, kvalifikācijai?

Ja atbildes uz minētajiem jautājumi ir atrastas, var sākt meklējumus.

Mūsdienās ir populāra darbinieku piemeklēšana specializētajās tīmekļa vietnēs. Pietiekami veikt divus klikšķus – un saraksts ar grāmatvedības pakalpojumiem Rīgā un to sniedzējiem ir jūsu acu priekšā. Tas ir liels CV, piedāvājumu, pakalpojumu daudzums, kuru var izskatīt un atrast tieši jums piemēroto.

Atlasām kandidātus jūsu firmas grāmatvedības apkalpošanai

  1. Noformulējiet savas vajadzības. Apziniet, kādi pakalpojumi jums ir nepieciešami, ko būtu jāapstrādā jūsu vietā, un vai topošajam darbiniekam ir noteiktais zināšanu un pieredzes līmenis šādu pakalpojumu sniegšanai.
  2. Pārbaudiet kandidāta kvalifikāciju. Izglītība ir svarīga, taču darba pieredze un kvalifikācija spēlē nozīmīgu lomu. Vai topošais darbinieks apmeklē profesionālos kursus, regulāri iepazīstas ar grāmatvedības pakalpojumu Rīgā jauninājumiem, likumdošanas bāzi. Vai brīvi pārvalda ar mūsdienu grāmatvedības programmnodrošinājumu.
  3. Piezvaniet četriem vai pieciem kandidātiem, vienojieties par tikšanos. Klātienes tikšanās palīdz saprast, vai tas ir jūsu darbinieks vai nav. Sagatavojiet jautājumus, apspriediet pakalpojumus un piedāvājumus.
  4. Vienojieties par sadarbības nosacījumiem, darba grafiku, pakalpojumu apmaksu. Vai darbiniekam būs iespēja ārpus noteiktā darba laika atrisināt ārkārtas situāciju? Kad būtu jāmaksā par sniegtajiem pakalpojumiem? Vienojieties par samaksu iepriekš.

Izvēlēties grāmatvedi būtu skrupulozi un rūpīgi. Vērsieties uz grāmatvedības biroju "BKB Birojs" – un mēs palīdzēsim piemeklēt grāmatvedības apkalpošanas paketi tieši jūsu uzņēmumam. Esiet pārliecināti mūsu darbinieku profesionalitātē!

Esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos?

Sazinieties ar mums jebkurā jums ērtā veidā un mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem
SAZINĀTIES AR MUMS